گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

2 مورد

در صفحه
  1. فرز انگشتی ایکس کورت XSJ02-6
    در انبار موجود نیست
  2. فرز انگشتی ایکس کورت XSJ01-6
    در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

2 مورد

در صفحه

مشخصات و قیمت فرز انگشتی

بی گمان اگر شما یک صنعت کار باشید یکی از ابزارهایی که به احتمال زیاد برای شما کاربردی باشد فرز انگشتی است. چرا که این ابزار با صیقل دادن، سنباده زدن،حک کردن، برش دادن، سوراخ کردن، روی سطوح مختلف می تواند ظریف ترین کار را به شما تحویل دهد.
معمولاً فرز انگشتی ها دارای سِری های مختلفی هستند که شما متناسب با فعالیت خود می توانید آنها را به کار ببرید. البته نوع دیگری از فرز انگشتی که در بازار موجود است فرز مینیاتوری است که در مقایسه با فرز انگشتی از ابعاد کوچکتری برخوردار است. از فرز مینیاتوری در صنایع دستی و حکاکی های بسیار ظریف روی چوب، پلاستیک و برخی از سطوح فلزی، مجسمه سازی بیشتر استفاده می شود.
نکته قابل توجه درباره این ابزار کاربردی قیمت فرز انگشتی است. زیرا که علیرغم کاربردهای مختلفی که در صنعت های مختلف دارد هنوز با رِنج قیمت بسیار مناسبی در اختیار متخصصین صنعت های مختلف قرار می گیرد.

انتخاب بهترین برند دستگاه فرز انگشتی

قطعاً برند در عملکرد دستگاه بسیار مهم و اساسی است. امروزه برندهای مختلفی در زمینه تولید و عرضه ابزار آلات از جمله دستگاه فرز انگشتی فعالیت دارند که البته نمی توان کیفیت محصولاتشان را رد یا تأیید کرد. از آنجایی که این نوع از فرز دستی برای ظریف کاری استفاده می شود تا حد امکان سعی کنید خرید فرز انگشتی را از برندهای اصلی همچون ایکسکورت انجام دهید. این برند معتبر جهانی علاوه بر اینکه بهترین فرز انگشتی ها را با بهترین عملکرد تولید کرده است با مناسب ترین قیمت نیز آنها را روانه بازار کرده است.
اکنون اگر شما هم قصد خرید فرز انگشتی برای حکاکی یا هر نوع فعالیت دیگر را با بهترین قیمت دارید ما به شما برند ایکس کورت را پیشنهاد می کنیم.

فرز انگشتی مناسب چه کسانی است؟

فرز انگشتی یکی از ابزار های صنعتی با عملکرد بسیار سریع است که می تواند بهترین نتیجه را برای آن دسته از افراد که به کارهای منبت کاری، حکاکی، تراشکاری مشغول هستند، داشته باشد.
استفاده از فرز دستی را نمی توان تنها به حرفه خاصی محدود کرد. چرا که شما علاوه بر مصارف صنعتی از این دستگاه فرز در فعالیت های هنری، بعضی از تعمیرات خانگی که نیاز به تخصص خاصی ندارد و حتی کارهای آرایشگری که مربوط به ناخن است نیز از فرز انگشتی یا مدل کوچکتر آن که مینیاتوری است بهره ببرید.

خرید فرز انگشتی در آترین کالا

با توجه به عملکرد و کاربردی که فرز انگشتی در حرفه های مختلف دارد، می توان گفت این دستگاه یکی از بهترین ابزارآلاتی است که می تواند بهترین نتیجه را برای شما به دنبال داشته باشد. گفتنی است ما نیز در فروشگاه آترین کالا انواع فرز انگشتی را برای مشاهده در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم تا در صورت تمایل به خرید بتوانند با تضمین اصالت و سلامت، ضمانت برگشت، ارسال فوری و بهترین قیمت ثبت سفارش خود را انجام دهند.

مشاهده بیشتر