گزینه‌ های خرید
قيمت
حافظه قابل پشتیبانی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

6 مورد

در صفحه
 1. لپ تاپ اپل 13 اینچ مک بوک ایر 2022 M2 MLXY3
  در انبار موجود نیست
 2. لپ تاپ اپل 13.3 اینچ مک بوک ایر M1 MGN93 13 2020 QHD
  در انبار موجود نیست
 3. لپ تاپ اپل 13.3 اینچ مک بوک ایر M2 MLXW3 13 2022 QHD
  در انبار موجود نیست
 4. لپ تاپ اپل 13.6 اینچ مک بوک ایر M2 MLY33 13 2022 QHD
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

6 مورد

در صفحه

مشخصات و قیمت مک بوک ایر

مک بوک ایر سری لپ تاپ های باریک و سبک اپل است که برای اولین بار در سال 2008 توسط این شرکت معرفی شد. قیمت مک بوک ایر نسبت به مک بوک پرو کمتر است و به عنوان یک نوت بوک سطح پایه اپل در میان کاربران شناخته می شود که گزینه مناسبی برای دانشجویان و همچنین کاربران عمومی است. مدل های قدیمی مک بوک ایر نیز به صورت استوک در بازار موجود است که قیمت لپ تاپ استوک در مقایسه با مدل های نو ارزان تر است و برای کسانی که می خواهند در هزینه صرفه جویی کنند عالی است.

اولین نسخه لپ تاپ مک بوک ایر با صفحه نمایش 13.3 و صفحه کلید با اندازه کامل معرفی شد که عنوان نازک ترین نوت بوک جهان را به خود اختصاص داد. در سال 2010 اپل مدل 11.6 اینچی مک بوک ایر را روانه بازار کرد که کوچک ترین مدل در این سری بود، در سال 2020 نیز با معرفی پردازنده سیلیکونی M1، اپل تراشه این لپ تاپ را به M1 تغییر داد. جدیدترین لپ تاپ اپل مک بوک ایر در سال 2022 معرفی شد که به پردازنده M2 و صفحه نمایش 13.6 اینچ مجهز شده است.

خرید لپ تاپ مک بوک ایر

مک بوک ایر طراحی بسیار باریک و سبکی دارد که در مقایسه با سری پرو ارزان تر و خرید مک بوک ایر برای دانشجویان بسیار عالی است. شما می توانید از همین پنل نسبت به خرید لپ تاپ اپل مک بوک ایر اقدام کرده و آن با کمترین قیمت و گارانتی تضمین اصالت در آترین کالا تهیه کنید.

قابل ذکر است اگر می خواهید از جدیدترین قابلیت های اپل بهره مند شوید و بودجه کافی در اختیار دارید خرید مک بوک پرو می تواند گزینه بهتری باشد. فروشگاه آترین کالا مدل های مختلفی از این لپ تاپ را عرضه می کند و شما می توانید با مقایسه مشخصات و قیمت مدل های موجود، بهترین محصول را بسته به بودجه خود انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر