گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
حافظه داخلی
 1. 64 گیگابایت 2 موارد
 2. 128 گیگابایت 4 موارد
 3. 256 گیگابایت 3 موارد
 4. 512 گیگابایت 2 موارد
شبکه های ارتباطی
دوربین سلفی
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه
 1. گوشی آیفون 12 حافظه 64 گیگابایت (استوک)
  در انبار موجود نیست
 2. گوشی آیفون 12 پرو مکس حافظه 128 گیگابایت (استوک)
  در انبار موجود نیست
 3. گوشی آیفون 12 مینی حافظه 128 گیگابایت
  در انبار موجود نیست
 4. گوشی آیفون 12 پرو مکس حافظه 512 گیگابایت
  در انبار موجود نیست
 5. گوشی آیفون 12 مینی حافظه 64 گیگابایت
  در انبار موجود نیست
 6. گوشی آیفون 12 حافظه 256 گیگابایت (استوک)
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه

مشخصات و قیمت آیفون ۱۲

گوشی آیفون 12 از سری گوشی های هوشمند اپل به شمار می رود که در سال 2020 آن را معرفی و عرضه بازار کرده است. اپل در این گوشی متفاوت تر از چند سری قبلی عمل کرده و iPhone 12 را با طراحی گوشی آیفون 5 در هم آمیخته و مدل جدید خود را با طراحی جذابی به کاربران ارائه داده است. این گوشی همچنین در قسمت سخت افزاری نیز دستخوش تغییراتی بوده و با مجهز شدن به تراشه A14 BIONIC عنوان قویترین گوشی اپل 2020 را به خود اختصاص داده است و تجربه عملکرد بهتری را برای کاربران آیفون ایجاد می کند.

مدل های مختلفی از این گوشی با حافظه داخلی متفاوت عرضه می شود به همین دلیل نیز قیمت آیفون 12 بسته به نوع مدل متفاوت است، این برای کاربرانی که قصد خرید گوشی آیفون را دارند انتخاب بهتری می دهد. اگر قصد خرید آیفون ۱۲ را دارید شناخت مدل های مختلف آن و همچنین گوشی استوک برای شما الزامی است تا خرید بهینه تری داشته باشید.

انواع مدل و حافظه های ایفون 12

مدل های مختلف گوشی آیفون 12 شامل iPhone 12 Pro Max – iPhone 12 Pro – iPhone 12 و iPhone 12 Mini هستند که در اندازهای متفاوتی عرضه بازار می شوند. اگر به یک نمایشگر با کیفیت بالا، باتری قویتر و زوم اپتیکال نیاز ندارید می توانید به ایفون 12 معمولی اکتفا کنید، اما اگر می خواهید از تمامی امکانات موجود در این سری برخوردار شوید باید بیشتر هزینه کرده و انتخاب خود را به آیفون ۱۲ پرومکس تغییر دهید. شایان ذکر است با معرفی آیفون 13 انتخاب بیشتری در پیش رو دارید و با در نظر گرفتن قیمت ایفون ۱۳ اگر بودجه کافی برای تهیه آن را دارید می توانید یکی از مدل های این سری را انتخاب کنید.

تفاوت قیمت ایفون۱۲ اکتیو و نات اکتیو

در بازار ایران دو مدل گوشی آیفون دوازده به کاربران عرضه می شود؛ اکتیو و نات اکتیو. گوشی ايفون ١٢ اکتیو قبلا فعال شده اما مدل نات اکتیو برای اولین بار توسط خود مشتری روشن و فعال می شود. مورد دیگر در تفاوت قیمت گوشی ایفون ۱۲ اکتیو و نات اکتیو است که مدل نات اکتیو با قیمت بیشتری عرضه می شود.

شایان ذکر است امروزه بیشتر مدل های سری 12 همچون ایفون ۱۲ پرو فقط به صورت استوک و کارکرده عرضه می شوند. گوشی ایفون۱۲ استوک با عنوان گوشی کارکرده در بازار عرضه می شود که قبلا مورد استفاده قرار گرفته و با قیمت کمتری می توانید آن را تهیه کنید. بنابراین اگر بودجه برای شما مهم است، خرید ایفون ۱۲ پرو گزینه مناسبی است و می توانید تا حدودی در بودجه خود صرفه جویی کنید.

آیا با وجود عرضه مدل های جدیدتر، آیفون 12 بخریم؟

شرکت اپل گوشی ایفون ۱۲ را در سال 2020 معرفی کرد که بعد از آن نیز مدل های جدید را روانه بازار کرده است. با این وجود ممکن است از خود سوال کنید که آیا با وجود عرضه مدل های جدیدتر، آیفون 12 بخریم؟ آیا بهتر نیست به فکر تهیه مدل جدیدتر آن مثلا گوشی ایفون ۱۴ باشیم؟ با معرفی آیفون جدید توسط اپل، آیفون ۱۲ با قیمت کمتری عرضه بازار می شود که در این صورت شما می توانید با بودجه کمتری آن را تهیه کنید

خرید گوشی آیفون ۱۲ از آترین کالا

گوشی اپل ۱۲ در مقایسه با سری جدید گوشی های اپل ارزان تر است و با در نظر گرفتن قیمت ايفون ١٣ و مدل های بالاتر، سری 12 برای کسانی که محدودیت بودجه دارند ایدئال تر است. در فروشگاه اینترنتی آترین کالا تمامی مدل های گوشی ایفون ۱۲ که شامل مدل های آکبند، اکتیو، نات اکتیو و همچنین استوک و کارکرده می شود در معرض نمایش کاربران قرار داده شده است. شما می توانید با مقایسه مشخصات و قیمت مدل های موجود بسته به سلیقه خود یکی را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

مشاهده بیشتر