گزینه‌ های خرید
قيمت
رجیستر
  1. رجیستر شده 1 مورد
  2. بدون رجیستر 0 موارد
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 427

صفحه‌ی
در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 427

صفحه‌ی
در صفحه

مشخصات و قیمت لپ تاپ استوک core i5

لپ تاپ استوک core i5 به آن دسته از لپ تاپ هایی گفته می شود که از پردازنده Core i5 اینتل بهره می برند. سری لپ تاپ کارکرده core i5 عموما مدل های میانرده را شامل می شوند که از نظر عملکرد و کارایی برای کاربری های معمولی طراحی شده اند و معمولا برای کاربران خانگی، اداری و دانشجویان مناسب هستند. قیمت لپ تاپ دست دوم core i5 با توجه به مدل های core i7 در رنج مناسبی نیز قرار دارد که البته مدل و کانفیگ نیز در قیمت آن تاثیر گذار است.

سری لپ تاپ دست دوم core i5 به دلیل قیمت مناسبی که دارد، در میان کاربران مخصوصا کاربران خانگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. از این رو مدل های زیادی از لپ تاپ اوپن باکس core i5 و کارکرده در بازار موجود است که توسط برندهای معروف تولید شده اند و از نظر اقتصادی می توانند انتخاب مناسبی باشند. به طور کلی سری لپ تاپ کار کرده core i5 مناسب آن دسته افرادی است که نمی خواهند زیاد هزینه کنند و یا با لپ تاپ میانرده می توانند به عملکرد مطلوب برسند.

انواع لپ تاپ کارکرده core i5 موجود در آترین کالا

اینتل تا به امروز نسل های مختلفی از پردازنده Core i5 را تولید و روانه بازار کرده است. Core i5 نسل 12، آخرین نسل از این پردازنده است که توسط برندهای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و انواع لپ تاپ دست دوم Core i5 در آترین کالا موجود است که توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه شده اند. نسل 11 و 12 پردازنده Core i5 بهترین پردازنده ها در این سری هستند که معمولا در سیستم های قوی از آن استفاده می شود، همچون لپ تپ مخصوص ترید و یا گیمینگ که توان پردازشی بالا و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارند. لازم است بدانید که قیمت cpu core i5 نسل 12 نسبت به نسل های قبلی گرانتر است و برای خرید آن باید بودجه بیشتری صرف کنید.

بهترین برند تولید کننده لپ تاپ دست دوم core i5 کدام است؟

در حال حاضر مدل های زیادی از لپ تاپ کار کرده core i5 در بازار موجود است که توسط برندهای مختلف تولید شده اند. در میان برندهای تولید کننده لپ تاپ اپن باکس core i5، برندهایی همچون hp، ایسوس، دل، ایسر و دل جزو برترین ها هستند که با هدف دسترسی کاربران به یک محصول اقتصادی عرضه می شوند.

برای مثال لپتاپ های استوک msi با پردازنده core i5 مدل های گیمینگ اقتصادی هستند که برای گیمرهای تازه کار و یا کسانی که محدودیت بودجه دارند مناسب است. سایر برندها نیز لپ تاپ هایی اقتصادی با پردازنده core i5 عرضه می کنند که هر کدام برای کار خاصی مناسب هستند و با توجه به نوع کار خود می توانید نسبت به خرید لپ تاپ دست دوم core i5 اقدام کنید.

خرید لپ تاپ استوک core i5 با مناسب ترین قیمت از آترین کالا

لپ تاپ استوک Core i5 از مدل های میانرده به شمار می رود که توسط برندهای زیادی تولید و عرضه بازار می شود. به صرفه بودن قیمت لپ تاپ دست دوم core i5 باعث شده تا مورد توجه کاربران برای استفاده های معمولی و حتی در نسل های جدید برای گیمینگ قرار گیرد. در فروشگاه آترین کالا مدل های زیادی از لپ تاپ کارکرده core i5 ارزان و قیمت مناسب موجود است، شما می توانید بسته به نیاز خود یک مدل را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

مشاهده بیشتر