گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 237

صفحه‌ی
در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 237

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت لپ تاپ core i5 استوک و اپن باکس

لپ تاپ core i5 به آن دسته از لپ تاپ هایی گفته می شود که از پردازنده Core i5 اینتل بهره می برند. این سری معمولا مدل های میانرده را شامل می شوند که از نظر عملکرد و کارایی برای کاربری های معمولی مناسب هستند و همچنین با قیمت مناسبی عرضه می شوند. امروزه با توجه به تولید مدل های جدیدتر، مدل های کارکرده این سری با نام لپ تاپ استوک core i5 و یا اپن باکس در بازار موجود هستند که با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای به فروش می رسند. این مدل ها مناسب آن دسته افرادی که قصد جدی برای خرید لپ تاپ core i5 دارند اما نمی خواهند زیاد هزینه کنند و یا با لپ تاپ استوک میانرده می توانند به عملکرد مطلوب برسند.

انواع لپتاپ core i5

اینتل تا به امروز نسل های مختلفی از پردازنده Core i5 را تولید و روانه بازار کرده است. Core i5 نسل 12 آخرین نسل از این پردازنده است که توسط برندهای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و شما می توانید انواع لپ تاپ Core i5 با برندهای مختلفی در بازار مشاهده کنید. نسل 11 و 12 پردازنده Core i5 بهترین پردازنده ها در این سری هستند که معمولا در سیستم های قوی از آن استفاده می شود، همچون لپ تپ مخصوص ترید و یا گیمینگ که توان پردازشی بالا و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارند. همچنین نسل های پایین آن مخصوص کسانی است که بودجه‌ی کمی برای تهیه لپ تاپ دارند، لپ تاپ دانشجویی، دانش آموزی که آن سری از افراد از آن استفاده می کنند که در زمینه‌های محدودی فعالیت دارند.

بهترین برندهای تولید کننده core i5

اگر به بازار لپ تاپ مراجعه کنید بدون شک مدل های زیادی از لپ تاپ i5 را مشاهده خواهید کرد که توسط برندهای معروف عرضه می شوند. اچ پی، ایسوس، دل و ایسر از جمله برندهای معروفی هستند که از این نسل از پردازنده استفاده می کنند و امروزه انواع مدل از لپ تاپ ایسوس و یا سایر برندهای دیگر را می توانید در بازار مشاهده کنید، برند ایسوس شرایطی عالی را در دسترسی به قطعات خود در ایران فراهم کرده است که اگر مشاهده کنید افراد بسیاری در ایران از آن استفاده می کنند. قیمت لپ تاپ ایسوس خیلی مناسب و به صرفه است و این یکی از آن دلیل هایی مهمی است که بیشتر کاربرانی ایرانی جذب آن می شوند.

خرید لپ تاپ i5 در آترین کالا

لپ تاپ Core i5 از مدل های میانرده به شمار می روند که توسط برندهای زیادی تولید و عرضه بازار می شوند. به صرفه بودن قیمت لپ تاپ core i5 باعث شده تا مورد توجه کاربران برای استفاده های معمولی و حتی در نسل های جدید برای گیمینگ قرار گیرد. در فروشگاه آترین کالا مدل های زیادی از لپ تاپ core i5 ارزان و قیمت مناسب موجود است، شما می توانید در میان آنها یکی را بسته به نیاز خود انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کنید، همچنین مدل های زیادی از لپ تاپ Core i7 نیز در این فروشگاه موجود است که در صورت نیاز می توانید بیشتر هزینه کنید و یکی از مدل های موجود در این سری را انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر