گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

18 مورد

در صفحه
 1. کارت گرافیک RTX 3080 Ti GALAX SG 12GB
  در انبار موجود نیست
 2. کارت گرافیک GTX 1650 OC GALAX 4GB
  در انبار موجود نیست
 3. کارت گرافیک RTX 2070 GALAX Super OC 8GB
  در انبار موجود نیست
 4. کارت گرافیک RTX 2070 GALAX SUPER EX Gamer Black 8GB
  در انبار موجود نیست
 5. کارت گرافیک RTX 3060 OC GALAX 12GB
  در انبار موجود نیست
 6. کارت گرافیک RTX 3070 OC GALAX 8GB
  در انبار موجود نیست
 7. کارت گرافیک RTX 2060 OC GALAX 6GB
  در انبار موجود نیست
 8. کارت گرافیک RTX 2060 GALAX Super OC 8GB
  در انبار موجود نیست
 9. کارت گرافیک RTX 3060 Ti OC GALAX 8GB
  در انبار موجود نیست
 10. کارت گرافیک RTX 3060 Ti GALAX METALTOP 8GB
  در انبار موجود نیست
 11. کارت گرافیک RTX 3070 Ti OC GALAX 8GB
  در انبار موجود نیست
 12. کارت گرافیک RTX 3080 GALAX SG 10GB
  در انبار موجود نیست
 13. کارت گرافیک RTX 2070 GALAX Mini (1-Click OC)
  در انبار موجود نیست
 14. کارت گرافیک RTX 4070 Galax 2X OC 12GB
  در انبار موجود نیست
 15. کارت گرافیک RTX 4070 Galax EX Gamer White 12GB
  در انبار موجود نیست
 16. کارت گرافیک RTX 4070 Ti Galax EX Gamer White 12GB
  در انبار موجود نیست
 17. کارت گرافیک RTX 3090 GALAX HOF 24GB
  در انبار موجود نیست
 18. کارت گرافیک RTX 3090 GALAX SG 24GB
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

18 مورد

در صفحه

انواع کارت گرافیک گلکس

Galax از برندهای زیر مجموعه شرکت تایوانی Palit Microsystems است که کارت گرافیک مبتنی بر Nvidia را تولید می کند. کارت گرافیک گلکس در مدل های مختلفی توسط این برند تایوانی عرضه می شود که شما می توانید با هر بودجه ای یک مدل مناسب را انتخاب کنید. گلکس به صورت تخصصی در زمینه کارت گرافیک کامپیوتر فعالیت می کند و کارت های انویدیا را، با معماری های NVIDIA AMPERE و TURING تولید می کند. اگر از طرفداران شرکت Nvidia هستید و برای خرید قطعات کامپیوتر خود در پی یک برند معتبر هستید، می توانید روی گلکس برای تهیه کارت گرافیک گیمینگ و حرفه ای حساب کنید.

بهترین مدل کارت گرافیک گلکس

گلکس، کارت گرافیک مبتنی بر انویدیا را طراحی می کند و یک امر عادی است که با ارائه مدل های جدید توسط انویدیا، GALAX نیز به طراحی و عرضه این مدل ها بپردازد. همزمان با معرفی سری RT30، کارت گرافیک GALAX با معماری آمپر نیز عرضه شد و مدل های مختلفی از این سری در بازار موجود شدند. این سری شامل مدل های میانرده و پرچمدار است که با توجه به عملکرد و قیمت کارت گرافیک می توانید بهترین مدل ها بسته به نیاز خود را تهیه کنید.

پرفروش ترین کارت گرافیک Galax      

کارت گرافیک گلکس با بهره گیری از سخت افزار قدرتمند و پشتیبانی از فناوری های جدید، عملکرد پردازشی قدرتمندی را ارائه می دهد. با توجه به توضیحات مذکور می توان گفت GALAX از بهترین برندهای فعال در زمینه کارت گرافیک به حساب می آید. در میان مدل های مختلف این برند، RTX 3070 به دلیل قیمت مناسب و همچنین عملکرد پردازشی بالایی که دارد در میان گیمرها بیشترین محبوبیت را دارا است و جزو پرفروش ترین کارت گرافیک GALAX به شمار می رود
بنابراین می توان گفت که خرید کارت گرافیک RTX 3070 با توجه به قیمت مناسب و همچنین عملکرد قابل قبولی که ارائه می دهد نسبت به سایر مدل های دیگر گلکس مقرون به صرفه تر است.

آیا کارت گرافیک Galax بخریم؟

GALAX به صورت تخصصی در زمینه کارت گرافیک فعالیت دارد و همچنین فقط کارت های مبتنی بر NVIDIA را تولید می کند. این بدان معنا است که تمرکز بیشتری بر روی محصولات خود دارد و کارت گرافیک GALAX جزو معتبرترین های موجود در بازار است. البته ناگفته نماند برندهای دیگری همچون ایسوس نیز که از شرکت های معتبر جهانی است کارت هایی با معماری انویدیا را تولید می کند، که برای مشاهده مشخصات، قیمت و یا خرید کارت گرافیک ایسوس می توانید به دسته بندی این محصول در فروشگاه آترین کالا مراجعه کنید.

خرید کارت گرافیک گلکس در فروشگاه اینترنتی آترین کالا

فروشگاه آترین کالا از تامین کنندگان کارت گرافیک در کشور است که مدل های مختلف کارت گرافیک GALAX را با کمترین قیمت، تضمین سلامت کالا و تحویل فوری ارائه می دهد. بنابراین باتوجه به توضیحات مذکور اگر قصد خرید کارت گرافیک گلکس را دارید می توانید در میان مدل های متعدد با حافظه های مختلف از 4 گیگ تا کارت گرافیک 10 گیگ و 24 گیگ با توجه به بودجه در نظر گرفته شده بهترین محصول را انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر