گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 717

صفحه‌ی
در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 717

صفحه‌ی
در صفحه

لیست قیمت لپ تاپ استوک ۱۵ اینچ

لپ تاپ استوک ۱۵ اینچی رایج ترین و پر طرفدارترین سری در میان لپ تاپ ها هستند. لپ تاپ دست دوم ۱۵ اینچ به دلیل اندازه مناسب صفحه نمایش، قابلیت حمل آسان و کارایی بالا در میان کاربران خانگی و اداری از محبوبیت بالایی برخوردار است. این دسته از لپ تاپ ها همچنین بهترین انتخاب برای مهندسین، گیمرها و طراحان گرافیکی و حتی دانشجویان است که می توانند با تهیه یک لب تاب دست دوم 15 در بودجه خود نیز صرفه جویی کنند.

لپ تاپ دست دوم 15 اینچی در مدل های متعددی با مشخصات سخت افزاری مختلف که توسط برندهای تولید کنندگان زیادی تولید می شوند عرضه بازار می شود. بنابراین تنوع مدل در این مدل نسبت به سایر مدل های دیگر بیشتر است و از این رو قیمت لپ تاپ کارکرده ۱۵ اینچ بسته به مدل و سخت افزارهای استفاده شده در آن ممکن است متفاوت باشد.

انواع برند تولید کننده لپ تاپ کارکرده 15 اینچی

معمولا تمامی شرکت های تولید کننده از جمله ایسوس، msi، اچ پی، ایسر، دل و لنوو مدل هایی با صفحه نمایش 15 اینچی عرضه می کنند و امروزه انواع مدل لپ تاپ دست دوم ۱۵ اینچی در بازار موجود است. برندهای مذکور مدل های زیادی از لپ تاپ کار کرده ۱۵ اینچی را با کانفیگ‌های متفاوتی برای استفاده های مختلف همچون گیمینگ، مهندسی، گرافیکی و کاربری عمومی عرضه می کنند.

لپ تاپ استوک 15 اینچی به دلیل طراحی مناسبی که دارد برای بیشتر زمینه ها می تواند مناسب باشد. برای مثال بهترین لپ تاپ های خانگی و اداری و همچنین مدل های مناسب گرافیکی با صفحه نمایش 15 اینچ تولید می شوند. البته قیمت لپ تاپ استوک گرافیکی به دلیل مشخصات سخت افزاری بالا در رنج بالایی نیز قرار دارد و خرید آن برای کاربران بودجه بیشتری می طلبد.

لپ تاپ دست دوم ۱۵ اینچی برای چه افرادی مناسب است؟

لپ تاپ ۱۵ اینچ استوک برای بسیاری از کاربران اندازه ای مناسب و ایدئال است که می تواند بهترین تعادل بین قابل حمل بودن و کارایی را ایجاد کند. لپ تاپ ۱۵ اینچ در انواع مدل و با مشخصات سخت افزاری مختلفی عرضه می شود که امروزه در بازار مدل های زیادی از لپ تاپ مندسی، دانشجویی، گرافیکی، معماری، گیمینگ و کاربری عمومی موجود است.

با توجه به اینکه لپ تاپ 15 اینچ همچنان رایج ترین و محبوب ترین مدل در میان کاربران است اما ممکن است برای کسانی که به یک نمایشگر بزرگ نیاز دارند و یا افرادی که می خواهند قابل حمل ترین لپ تاپ را داشته باشند زیاد گزینه مناسبی نباشد. اگر می خواهید لپ تاپی با قابلیت حمل آسان داشته باشید می توانید مدل های سایز کوچک همچون لپ تاپ 14 اینچ و یا 13 اینچ را انتخاب کنید و لپ تاپ های 16 اینچ به بالا نیز برای نمایش بزرگ تر انتخاب ایدئالی است.

خرید لپ تاپ استوک ۱۵ اینچ و کارکرده در آترین کالا

لپ تاپ استوک ۱۵ اینچی به دلیل تعادلی که بین کارایی و قابل حمل بودن ایجاد کرده است در میان کاربران محبوبیت بالایی دارد. از طرفی نیز قیمت لپ تاپ دست دوم ۱۵ اینچی به نسبت کارایی آن در رنج مناسبی قرار دارد و از این بابت انتخاب مناسبی برای اکثر کاربران خانگی و اداری است و حتی برای دانشجویان نیز می تواند کاربرد مناسبی را داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی آترین کالا مدل های مختلفی از لپ تاپ 15 اینچ اپن باکس، استوک و کارکرده را با کمترین قیمت و تضمین اصالت و سلامت کالا عرضه می کند. اگر قصد خرید لپ تاپ کارکرده ۱۵ اینچ را دارید می توانید با مقایسه مدل های موجود در آترین کالا، بسته به نوع کاری که انجام می دهید و بودجه ای که در نظر گرفته اید، بهترین لپ تاپ استوک 15 اینچی را انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر