گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

24 مورد

در صفحه
 1. ساعت هوشمند اپل واچ سری 5 سایز 40 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 2. ساعت هوشمند اپل واچ سری SE سایز 44 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 3. ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 نایک سایز 44 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 4. ساعت هوشمند اپل واچ سری 3 نایک 42 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 5. ساعت هوشمند اپل واچ سری SE سایز 40 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 6. ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 سایز 45 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 7. ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 سایز 41 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 8. ساعت هوشمند اپل واچ سری 5 سایز 44 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 9. ساعت هوشمند اپل واچ سری اولترا 49 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 10. ساعت هوشمند اپل واچ سری 8 سایز 41 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 11. ساعت هوشمند اپل واچ سری 8 سایز 45 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 12. ساعت هوشمند اپل واچ سری 3 سایز 42 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 13. ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 SE سایز 40 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 14. ساعت هوشمند اپل واچ سری 3 سایز 38 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 15. ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 SE نایک سایز 40 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 16. ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 سایز 44 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 17. ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 SE نایک سایز 44 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 18. ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 سایز 40 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 19. ساعت هوشمند اپل واچ سری 7 SE سایز 44 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 20. ساعت هوشمند اپل واچ سری SE 8 2022 سایز 40 میلی متر
  در انبار موجود نیست
 21. ساعت هوشمند اپل واچ سری SE 8 2022 سایز 44 میلی متر
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

24 مورد

در صفحه

قیمت اپل واچ اصلی

اپل یکی از تولید کنندگان بزرگ ساعت هوشمند است و ساعت اپل واچ یکی از محبوب ترین گجت ها در میان سایر محصولات در بازار است که یا وجود اینکه قیمت اپل واچ در مقایسه با سایر برندها گران تر است اما مخاطبین زیادی به خود جلب کرده و توانسته قسمت عمده ای از بازار ساعت های هوشمند را به خود اختصاص دهد. ساعت اپل واچ فقط یک ساعت نیست و علاوه بر نمایش زمان قابلیت های هوشمند دیگری از جمله سنجش ضربان قلب، تشخیص سرعت و ارتفاع، موقت یابی و غیره را نیز دارد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا از آن برای سنجش و اندازه گیری حرکت های ورزشی در هنگام تمرین استفاده کنید. ساعت اپل واچ همچنین قابلیت اتصال بی سیم را نیز دارد و به آسانی می توانید آن را با گوشی ایفون خود مچ کنید و از امکانات آن استفاده کنید. البته اپل واچ در دو نسخه وای فای و سلولار عرضه می شود که نسخه سلولار با بهره گیری از فناوری eSIM قابلیت اتصال به شبکه های موبایل را فراهم می کند و بدون نیاز به گوشی همره می توانید با آن تماس صوتی برقرار کنید.(فناوری eSIM در برخی کشورهای آمریکای شمالی و اروپا قابل دسترسی است و دسترسی به این فناوری در حال حاضر در ایران وجود ندارد). در نسخه وای فای نیز شما می توانید ساعت هوشمند را به گوشی ایفون خود وصل کنید و بدون نیاز به گوشی به پیام ها و تماس های ورودی پاسخ دهید.

ساعت هوشمند اپل

خرید اپل واچ

شرکت اپل همه ساله هم زمان با معرفی جدیدترین گوشی خود یک مدل از اپل واچ های خود را نیز عرضه می کند که ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده و نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت چشم گیری پیدا می کند. با وارد شدن این محصول به بازار در فروشگاه اینترنتی آترین کالا نیز موجود شده و با بهترین قیمت برای فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد که شما می توانید با مراجعه به سایت آترین کالا از موجودی و همچنین قیمت ساعت اپل واچ اطلاع کسب کنید و در صورت انتخاب نسب به خرید آن اقدام کنید. همچنین شما می توانید فیلم معرفی و مشخصات کامل ساعت اپل واچ را مشاهده کرده و اطلاعات کافی در مورد این محصول را کسب کنید، حتی می توانید آن را با مدل های قبلی نیز مقایسه کنید.

آیا اپل واچ ارزش خرید دارد؟

اپل واچ یک ساعت هوشمند است که علاوه بر نمایش زمان دارای سنسورهایی نیز است که یک سری قابلیت های دیگر همچون سنجش سرعت، ارتفاع، برقراری تماس صوتی و ارسال پیام و همچنین سنجش ضربان قلب و حتی قابلیت اندازه گیری سطح اشباع خون را نیز دارد، بنابراین اپل واچ تنها یک ساعت مچی نیست بلکه متشکل از چندین وسیله است که با هم و یک جا در مچ دست شما قرار گرفته اند. با توجه به ویژگی ها و امکانات و قیمت apple watch، باید گفت که ارزش خرید دارد و برای کسانی که بتوانند بودجه آن را تامین کند یک محصول ایده آل و مناسب است.

آیا اپل واچ هم نیاز به رجیستری دارد؟

هر دستگاه دیجیتالی که دارای کد IMEI باشد شامل طرح رجیستری قرار می گیرد بنابراین ساعت های سیمکارت خور باید هزینه گمرکی آن پرداخته شده و در سامانه همتا ثبت بشود. اپل واچ در دو مدل سلولار و معمولی عرضه می شود که نسخه سلولار دارای تراشه eSIM می باشد و قابلیت اتصال به شبکه های همراه را فراهم می کند، البته نسخه سلولار در ایران پشتیبانی نمی شود و برای برقراری تماس صوتی با آن باید به گوشی ایفون وصل شوید. بنابراین اپل واچ نیازی به رجیستری ندارد.

چند مدل اپل واچ داريم؟

از ابتای معرفی اپل واچ تا امروز مدل های زیادی عرضه شده اند اما به طور کلی 8 سری اپل واچ تا حالا معرفی شده اند که شامل اولین اپل واچ، اپل واچ سری 1، اپل واچ سری2 ، اپل واچ سری3، اپل واچ سری4، اپل واچ سری5، اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE می باشند. اولین اپل واچ در سه نوع Apple Watch، Apple Watch Sport و Apple Watch Edition در سال 2014 معرفی شد که در 6 مدل یعنی 3 مدل مردانه و 3 مدل زنانه در سایزهای 38 میلی متر(زنانه) و 42 میلی متر(مردانه) عرضه شد.

انواع مدل اپل واچ

اپل در سالهای اخیر مدلهای دیگری را با عنوان سری 1 تا سری 6 معرفی کرده که نسبت به نسخه های قبلی طراحی متفاوتی داشته اند و پیشرفت چشمگیری پیدا کرده اند. کمپانی اپل در سال 2020 نسخه میانرده ساعت هوشمند خود را با نام Apple Watch SE معرفی کرد که از همان طراحی سری 6 برخوردار است اما نسبت به آن قابلیت های کمتر و البته قیمت کمتری نیز دارد.

اپل واچ سری 7 و اپل واچ سری 8 نیز از دیگر ساعت هوشمند اپل به شمار می رود که می توانید در آترین کالا برای مشاهده و خرید آن اقدام کنید.

اپل واچ چند ساعت شارژ نگه میدارد؟

میزان شارژدهی اپل واچ نسبت به نوع کارایی کاربر و طرز استفاده از آن متفاوت است اما به طور معمول حدکثر تا 18 ساعت شارژ نگه می دارد و شما می توانید یک روز کامل از آن استفاده کنید.

چه اپل واچی بخرم؟

در حال حاضر Apple Watch 8 و اپل واچ سری اولترا آخرین نسخه اپل واچ است در نتیجه اگر به دنبال آخرین محصول این شرکت هستید پیشنهاد ما به شما اپل واچ سری 8 است. اما اگر از نظر اقتصادی به این موضوع نگاه کنیم باید مدل SE را پیشنهاد بدیم. اپل در سال 2022 و همزمان با معرفی اپل واچ سری 8 یک مدل اقتصادی با نام Apple Watch SE نیز معرفی کرد که از نظر طراحی و شکل ظاهری با سری 8 هیچ تفاوتی ندارد اما دارای قیمت کمتری است و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است بنابراین شما می توانید با صرف هزینه کمتری یک ساعت با همان طراحی سری 8، البته با ویژگی و قابلیت های کمتری خریداری بخرید.

مشاهده بیشتر