گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

10 مورد

در صفحه
 1. پاور کامپیوتر کولر مستر G500 GOLD 500W
  در انبار موجود نیست
 2. پاور کامپیوتر کولر مستر MWE GOLD 650 V2
  در انبار موجود نیست
 3. پاور کامپیوتر کولر مستر G700 GOLD 700W
  در انبار موجود نیست
 4. پاور کامپیوتر کولر مستر MWE GOLD 750 V2
  در انبار موجود نیست
 5. پاور کامپیوتر کولر مستر MASTERWATT 750 Bronze
  در انبار موجود نیست
 6. پاور کامپیوتر کولر مستر G800 GOLD 800W
  در انبار موجود نیست
 7. پاور کامپیوتر کولر مستر GX GOLD 850 FULL MODULAR
  در انبار موجود نیست
 8. پاور کامپیوتر کولر مستر MWE GOLD 1250 - V2 FULL MODULAR
  در انبار موجود نیست
 9. پاور کامپیوتر کولر مستر MWE GOLD 1050-V2 FULL MODULAR
  در انبار موجود نیست
 10. پاور کامپیوتر کولر مستر V1300 PLATINUM 1300W
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

10 مورد

در صفحه

خرید پاور کولر مستر

کولر مستر یک شرکت تولید کننده سخت افزار کامپیوتر در تایوانی است که از برندهای معتبر پاور کامپیوتر به شمار می رود. این شرکت تایوانی مدل های متعددی از پاور کامپیوتر را تولید می کند که هر کدام دارای توان خروجی متفاوتی هستند و هر یک برای استفاده های مختلف کاربرد دارند. پاور کامپیوتر کولر مستر در مدل های مختلف و برای انوع کسب و کار ارائه می شوند که این خود یک ویژگی مثبت به حساب می آید و کاربر می تواند با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، برای خرید پاور کامپیوتر هزینه کرده و بهترین مدل را انتخاب کند. با این وجود می توان گفت که قیمت پاور کامپیوتر ارتباط مستقیمی با توان خروجی آن دارد و در صورتی که قصد تهیه یک مدل با توان بالا را دارید باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.
شرکت Cooler Master محصولات خود را در دو نوع ماژولار و غیر ماژولار و در سری های مختلفی طراحی و عرضه می کند و همچنین از جدیدترین فناوری ها و بهترین مواد در ساخت آنها بهره می برد. از نظر بودجه نیز، قیمت پاور کولر مستر نیز نسبت به دیگر مدل های موجود در بازار به صرفه تر است و همین موضوع نیز باعث محبوبیت آن در میان کاربران شده است.

قیمت پاور کولر مستر در فروشگاه آترین کالا

وظیفه منبع تغذیه، تامین انرژی مورد نیاز سایر قطعات کامپیوتر است به همین دلیل باید در انتخاب نوع آن، نهایت دقت را به کار ببرید. تنوع مدل در محصولات کولر مستر به کاربر امکان می دهد تا گزینه های بیشتری برای انتخاب پاور کامپیوتر داشته باشد و در میان تمامی مدل های پاور کولر مستر، محصول متناسب با سیستم و سایر قطعات را تهیه کند. فروشگاه اینترنتی آترین کالا مدل های متعددی از پاور کامپیوتر را با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد که شما می توانید از طریق همین صفحه نسبت به خرید پاور اقدام کرده و آن را با گارانتی تضمین سلامت و تحویل فوری تهیه کنید.

مشاهده بیشتر