یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ مدل RT62

,
5/5

ظرفیت : 30 فوت

نوع موتور : اینورتر

برفک : ندارد

یخساز : دارد 

آبریز : دارد 

برچسب انرژی : +A

سیستم ضد باکتری : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

11,950,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تبدیل فریزر به یخچال

یکی از قابلیت های بسیار جذاب یخچال فریزر سامسونگ  مدل RT62 که میتوان به آن اشاره داشت، تبدیل فریزر به یخچال است. RT62 شما را قادر میسازد که قسمت فریزر را برای ایجاد فضای بیشتر و نگهداری میوه ها و اقلام بیشتر، آن را به یخچال تبدیل کنید.

 تبدیل فریزر به یخچال (مدل RT62)

ایجاد رطوبت کافی

یخچال فریزر RT62 با بهره وری از فناوری خنک کننده ی Twin Cooling Plus، رطوبت 70% بیشتر را در مقایسه با TMF های معمولی ایجاد میکند و دمای مطلوبی را در داخل یخچال فراهم می آورد و این امر منجر به حفظ و طولانی تر شدن عمر مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات میشود.

بهره وری یخچال فریزر RT62 از سیستم Twin Cooling Plus

غذای یخ زده خوشمزه و بدونِ بو

سیستم Twin Cooling Plus برای جلوگیری از پخش شدن بوهای نامطلوب غیر منتظره از یخچال به فریزر، محفظه ها را جداگانه خنک میکند و بنابراین مواد غذایی منجمد شده بیشتر طعم اصلی خود را حفظ میکند.

بهره وری یخچال RT62 از سیستم Twin Cooling Plus در جهت جلوگیری از پخش بوهای نامطلوب

فضای بزرگ یخچال فریزر بالا پایین RT62

فضای داخلی یخچال فریزر بالا پایین RT62 سامسونگ، 620 لیتر دارد و این بدان معناست که با خیالی آسوده می توانید مواد غذایی بیشتری را در داخل یخچال فریزر ذخیره نمایید.

ظرفیت 620 لیتر یخچال فریزر سامسونگ مدل RT62

کارایی بیشتر و مصرف انرژی کمتر

فناوری اینورتر دیجیتال سرعت پاسخ به کمپرسور را در پاسخ به تقاضای خنک کننده در 7 سطح تنظیم میکند و از انرژی کمتری استفاده میکند و نویز را به حداقل می رساند و باعث سایش و پارگی برای دوام و عملکرد طولانی تر می شود.

یخچال فریزر RT62 انرژی کمتری را مصرف میکند.

محفظه ی Deli

سینی و محفظه جدا شونده ی Deli دارای یک طراحی جمع و جور است که باعث میشود از فضای خالی هدر رفته در یخچال ها استفاده بهینه شود. این محفظه میتواند به شما در جهت نگه داری مواد تازه تهیه شده و اقلام کوچک، کمک شایانی کند.

محفظه DELI یخچال فریزر RT62 برای نگهداری دسر و میوه ها

سیستم ضد باکتری

یخچال فریزر RT62 با بهره وری از سیستم ضد باکتری داخل یخچال را تمیز و بهداشتی نگه میدارد. سیستم ضد باکتری در طی چند مرحله باکتری های موجود در داخل یخچال را از بین می برد و سلامت مواد غذایی، سبزیجات و میوه های شما را تضمین میکند.

سیستم ضد باکتری یخچال فریزر RT62

LED

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT62، انرژی کمتری را مصرف میکند و در مقابل نیز روشنایی بیشتری در داخل یخچال برای دسترسی سریع شما به اقلام ها ایجاد میکند.

لامپ LED یخچال فریزر RT62

محصولات مشابه