ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68MW02

در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
امتیاز:
100% of 100
دسته بندی: لوازم خانگی

ظرفیت : 14 نفره

برچسب انرژی : ++A

تعداد سبد : 3 عدد

شستشوی سریع : دارد

تعداد برنامه های شستشو : 8

تعداد برنامه شستشو ویژه : 4

سری ساخت : 6 

میزان نویز : 42dB

کشور ساخت : آلمان

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

در انبار موجود نیست
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت
فروش ویژه
 

شستشوی سریع تر ظروف و صرفه جویی در زمان 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند و مدت زمان عملکرد شستشو را تا 66 درصد کاهش میدهد. فناوری VarioSpeed ​​Plus ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02 به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

قابلیت کنترل میزان مصرف آب

AquaSensor برای شناسایی و تشخیص خاك و لکه بر روی ظروف ها و شفاف و تمیز کردن آنها به کار می رود. این فناوری با توجه به نوع و شدت شستشوی خود و با اشعه های نوری که دارد میزان مصرف آب را کنترل می کند. ظرفشویی بوش 68mw02 به طور خودکار تشخیص می دهد که اگر لکه ای بر روی ظرف ها باقی مانده باشد به عملکرد خود ادامه دهد و آنها را پاک و تمیز کند.

فضا و قفسه ای مخصوص برای کارد و چنگال 

با کشوهای vario دسترسی شما به ماشین ظرفشویی Active Water سریع تر و راحت تر می شود. این طبقه و قفسه برای کارد و چنگال و اقلام کوچک تهیه شده است که باعث می شود شما در حین استفاده از ماشین ظرفشویی خود فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. سبد کارد و چنگال با وجود کشوهای Vario باعث می شوند فضای کمتری را به خود اختصاص دهند.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

انتخاب قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را وارد کند تا ظرفشویی نیز شستشوی خود را از ساعت تعیین شده شروع کند. بنابراین هر زمانی که می خواهید می توانید از این ظرفشویی استفاده کنید همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را بررسی و مشاهده فرمایید.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

قابلیت افزایش ارتفاع سبد در ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

عملکرد خودکار ظرفشویی بوش 14 نفره

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

عملکرد خودکار ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های مختلف استفاده کرد. در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظروف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

عملکردی بهتر با HygienePlus 

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد.این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده کند.

عملکرد برنامه سکوت در ظرفشویی بوش

با فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، باعث می شود که ظرفشویی بوش 14 نفره 68mw02 کمترین میزان صدا را از خود تولید کند و به صورت خودکار نیز میزان نویز را کاهش دهد که این کار از طریق ECO انجام می شود و با 50 درجه ی سانتی گراد یک شستشوی کامل را انجام می دهد.

برنامه سکوت در ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

تکنولوژی محفظه ی شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

تکنولوژی محفظه شیشه در ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند. قبل از انجام شستشو، آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده و همین سبب می شود تا سلامت ظروف ها را به خطر نیندازد.

فناوری مبدل درجه حرارت ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

کارآمد و با دوام  با فناوری EcoSlinceDrive 

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

موتور ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

کاربرد فناوری Activ eWater چیست؟

فناوری Activ eWater بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی کارآمد تر و بهتر ظروف می شود. صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند برای گردش آب بیشتر مهیا می کند.

شستشو با دمای 40 درجه

با دمای 40 درجه سانتی گراد ظروف ها به آرامی تمیز و خشک می شوند و شما را از ظروف های پاک و تمیز خوشحال می سازد.

شستشو با دمای 40 درجه ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه، یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

حل شدن بهتر مواد شوینده با دستیار Dosier

دستیار Dosier برای یک شستشوی بهتر و درخشان تر به شما کمک می کند که مواد شوینده را در سینی مخصوص خود بریزید تا به خوبی حل شود و لکه ها را از بین ببرد.

سنسور بار ظرفشویی بوش 68MW02

سنسور بار این ظرفشویی بوش به شما کمک می کند که ظروف های کم تعداد خود را با مصرف آب و برق کمتری شستشو دهید. این ظرفشویی بوش 14 نفره میزان آب مصرفی را برای شستشوی کامل ظروف های کم تعداد و پر تعداد شما شناسایی می کند که باعث صرفه جویی در آب و برق می شود.

سنسور بار ظرفشویی بوش 14 نفره 68MW02

کاربرد گزینه IntensiveZone 

گزینه ی IntensiveZone فشار اسپری و دمای شستشو را بالا برده که باعث می شود گلدان ها و سایر اقلام قرار داده شده در سبد پایین را به طور کامل تمیز کند. (سعی کنید که ظروف ها و اقلام حساس خود را در سبدهای بالا قرار دهید.)

برنامه ی سکوت

ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند. این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز نیز با برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم شده است و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

قابلیت خشک شدن قطعات

قطعات پلاستیکی اغلب در ماشین ظرفشویی پس از تمیز کردن خیس می شوند و به همین خاطر ماشین های ظرفشویی بوش دارای گزینه ی خشک کردن اضافی هستند که دما را به بالاترین میزان افزایش می دهد بنابراین قطعات پلاستیکی مانند بطرهای بچه را نیز کاملا تمیز و شفاف می کند.

 
 

Product Details

شستشو با تاخیر :
تعداد سبد : 3
ظرفیت : 14 نفره
خشک کن :
استریل کردن :
مجهز به سنسور اندازه گیری میزان مصرف آب :
شستشو با درجه حرارت بالا :
شستشوی بهداشتی :
شستشوی بهینه :
شستشوی ظروف ظریف :
شستشوی نصف ظرفیت :
شستشوی براق :
تشخیص تعداد ظروف :
سیستم آب هیدرولیک Active Water :
شناسه کالا : 6120873292139
کشور ساخت : آلمان
ابعاد دستگاه : 845*600*600
دفترچه راهنما :
ظرفیت : 14 نفره
رنگ بدنه : سفید
رنگ زمینه صفحه نمایش : مشکی
مصرف آب سالانه : 2660 لیتر
میزان نویز : 42dB
قفل کودک :
نوع موتور : اینورتر
شستشوی سریع :
برچسب انرژی : A++
پنل صفحه نمایش : LED
جنس درب : استیل ضد زنگ
چک کردن هوشمند :
ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68MW02 در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید
ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68MW02

پرسش خود را برای این کالا بیان کنید

ثبت پرسش

ارسال پرسش