هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.

قیمت سنگ فرز شارژی

یکی دیگر از ابزارهای کاربردی که برای برش کاری، پرداخت و پولیش سطوح عملکرد خوبی را از خود نشان می دهد سنگ فرز است. اصلی ترین مصرف کننده سنگ فرز ها معمولاً صنعت کاران هستند. البته با تعویض صفحه دیسک آن حتی می توان در مصارف خانگی نیز از آن استفاده کرد. از آنجایی که این ابزارها در دو نوع برقی و شارژی در بازار موجود هستند، با قیمت های متفاوتی هم عرضه می شوند. اما اگر شما از آن دسته کاربران هستید که به دنبال خرید دستگاه سنگ فرز با حداقل قیمت هستید مدل سنگ فرز شارژی برای شما یک انتخاب بسیار عالی خواهد بود.

انواع فرز سنگبری

دستگاه فرز سنگ بری مانند دیگر فرزها در دو نوع برقی و شارژی وجود دارد که در مدل های برقی شما از طریق متصل شدن به برق مستقیم می توانید فعالیت خود را انجام دهید. البته در صورتی که حرفه شما به زمان زیادی نیاز ندارد سنگ فرز شارژی می تواند برای شما انتخاب بهتری باشد. نا گفته نماند در صورت تمام شدن باتری شما می توانید با شارژ کردن مجدد به فعالیت خود ادامه دهید. در حالت کلی شما می توانید از دستگاه فرز دستی سنگ بری در مشاغل ساختمان سازی، لوله کشی، آهنگری، فلز کاری از این ابزار کاربردی با بهترین عملکرد استفاده کنید.

کدام برند سنگ فرز را انتخاب کنیم؟

یکی از معتبرترین مارک های تولید کننده سنگ فرز ایکسکورت است که در مقایسه با دیگر برندهای جهانی می توان گفت فناوری ها و قابلیت های بسیار کاربردی را برای محصولات خود در نظر گرفته است. علاوه بر تعبیه کردن قابلیت های متنوع، با رِنج قیمت بسیار مناسبی نیز آنها را عرضه می کند. به طوری که شما می توانید با بهترین قیمت سنگ فرز بزرگ از برند ایکس کورت را خریداری کنید.

خرید سنگ فرز شارژی در آترین کالا

سنگ فرز از ابزارهای کاربردی در صنایع مختلف است که می تواند بهترین عملکرد را برای شما به دنبال داشته باشد. در صورتی که شما نیز قصد خرید سنگ فرز شارژی را برای حرفه خود دارید، با مشاهده لیست قیمت سنگ فرز می توانید با مدل های متنوع آن آشنا شوید و در صورت تمایل با تضمین اصالت و سلامت، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را نهایی کنید.

مشاهده بیشتر