گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

3 مورد

در صفحه
  1. اور فرز مشتی ایکس کورت 550 وات XMP01-6.35
    در انبار موجود نیست
  2. اور فرز مشتی ایکس کورت 650 وات XMP03-6.35
    در انبار موجود نیست
  3. اور فرز نجاری ایکس کورت 1500 وات XMR01-12
    در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

3 مورد

در صفحه

مشخصات و قیمت اورفرز

بدون شک شما هر صنعتی را به عنوان شغل و حرفه انتخاب کنید قطعاً به ابزار مختص آن نیاز خواهید داشت. نجاری و یا چوب بری یکی از صنایعی است که اولین ابزار مورد نیاز آن اور فرز یا همان فرز نجاری است. طبق عملکردی که دستگاه اور فرز دارد کاربران می توانند دقیق ترین و بهترین برش ها را انجام دهند. جدای از بحث کاربرد و عملکردی که این ابزار در برش کاری دارد، قیمت اور فرز از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار داد. چرا که اگر بخواهیم قیمت فرز نجاری را به نسبت عملکردی که دارد در نظر بگیریم، بسیار مناسب و به صرفه است.

انواع اور فرز

اور فرزها همانند دیگر ابزارآلات صنعتی در دو نوع برقی و شارژی موجود هستند که کاربران با توجه به حرفه خود می توانند مدل مَد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. اگر از آن دسته کاربران هستید که دارای کارگاه های بزرگ نجاری و چوب بری هستید به نظر می آید خرید اور فرز برقی برای شما بهتر باشد. چرا که در صورت وصل شدن به برق مستقیم می توانید ساعت ها بدون نگرانی از بابت قطع شدن دستگاه از آن بهره لازم را ببرید.

بهترین برند اور فرز

مسلماً هر چه برند محصول شما معتبر تر باشد کارایی و عملکرد آن نیز به طبع بهتر خواهد بود. در بین کمپانی های تولید کننده دستگاه اور فرز می توان گفت ایکسکورت یکی از مارک های اصلی جهانی است که بهترین اورز فرزها را با مناسب ترین قیمت در مدل های متنوعی تولید و عرضه کرده است. با توجه به این موضوع اگر از آن دسته کاربران هستید قیمت را مهم می شمارید این برند می تواند پاسخگوی بسیار خوبی برای انتظارات شما باشد. اما اگر قیمت را چندان مَد نظر نمی دانید برندهای دیگری در بازار موجود هستند که از لحاظ قیمت گرانتر هستند و شما می توانید خرید خود را از آنها داشته باشید.

کاربرد اور فرز

اور فرز یا فرز نجاری یکی از ابزارهای اصلی و مهم در صنعت نجاری است که فرایند برش دادن، شکل دادن و فرم دهی لبه های چوب، سوراخ کردن را به بهترین نحو ممکن برای افراد امکان پذیر می کند. البته این ابزار کاربردی در صنعت کابینت سازی و مبل سازی نیز بهترین کارایی را خواهد داشت. به طوری که استاد کاران و تعمیر کاران می توانند کاملاً دقیق و مرتب فعالیت خود را به انجام برسانند.

خرید اور فرز در آترین کالا

با توجه به امکاناتی که اور فرز در برش دادن و شکل دهی در حرفه نجاری دارد، می توان گفت کاربران می توانند بهترین نتیجه را با این ابزار به دست بیاورند. در صورتی که شما هم تمایل به خرید فرز نجاری دارید با مشاهده لیست قیمت اور فرز در فروشگاه آنلاین آترین کالا می توانید مدل مورد تأیید خود را انتخاب کنید و با تضمین اصالت، سلامت، ضمانت برگشت، ارسال سریع و بهترین قیمت، سفارش خود را نهایی کنید.

مشاهده بیشتر