گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

5 مورد

در صفحه
 1. مینی فرز ایکس کورت 1450 وات XSM16-125
  در انبار موجود نیست
 2. مینی فرز ایکس کورت 1200 وات XSM20-125
  در انبار موجود نیست
 3. مینی فرز ایکس کورت 1050 وات XSM08-115
  در انبار موجود نیست
 4. مینی فرز ایکس کورت 1250 وات XSM06-125
  در انبار موجود نیست
 5. مینی فرز شارژی ایکس کورت XDC07-115BL
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

5 مورد

در صفحه

قیمت مینی فرز

اگر شما از آن دسته افراد باشید که به انجام فعالیت های صنعتی مشغول هستید، قطعاً باید نام مینی فرز برای شما آشنا باشد. مینی فرزها همانطور که از اسمشان پیداست از ابعاد کوچکتری به نسبت دستگاه فرز برخوردار هستند. که البته با نا دیده گرفتن اندازه آنها می توان گفت بهترین کاربرد را در صنایع مختلف برای افراد به دنبال خواهند داشت.
جدای از بحث کارایی و عملکرد، قیمت مینی فرز از مهم ترین مقوله هایی است که پرداختن به آن خالی از لطف نیست. چرا که علیرغم کارایی متنوعی که در حرفه های مختلف دارند از رِنج قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار هستند به طوری که شما می توانید با حداقل هزینه یک مینی فرز خوب را خریداری کنید.

انواع مینی فرز ( بادی، برقی، شارژی )

مینی فرزها نیز همانند برخی دیگر از ابزآلات در مدل های مختلفی عرضه شده اند که شامل مدل برقی، شارژی و بادی می شوند. کاربران می توانند متناسب با حرفه و صنعت خود هر کدام از این مدل ها را انتخاب کنند. اگر شما به فعالیت های سنگین و طولانی مدت مشغول هستید انتخاب دستگاه مینی فرز برقی برای شما بهترین گزینه است. اما باید توجه داشته باشید که این مدل دستگاه برقی است و شما باید به یک پریز برق نزدیک باشید.
درست نقطه مقابل نمونه های برقی، مینی فرز شارژی است. این مدل ها برای انجام فعالیت هایی که نیاز به زمان زیادی ندارند بهترین انتخاب است. زیرا که نیاز به برق مستقیم ندارند و تنها از طریق باتری می توانند فعالیت شما را به پایان برسانند.
مدل دیگری از مینی فرزها بادی است که در نوع خود می تواند بهترین عملکرد را برای شما به دنبال داشته باشد. کارایی این نوع از مینی فرزها به گونه ای است که شما برای استفاده از آن نیازی به جریان برق یا شارژ باتری ندارید و تنها با فشار هوا می توانید از این مدل مینی فرز استفاده کنید. نا گفته نماند این نوع از مینی فرزها علاوه بر کاربردی که دارند از قیمت بسیار پایینی به نسبت مدل های برقی و شارژی برخوردار هستند. اگر از آن دسته افراد هستید که قصد خرید مینی فرز با بهترین قیمت را دارید، ما به شما سنگ فرز بادی را پیشنهاد می کنیم، زیرا در بین مدل های مختلف ارزانترین مینی فرز است.

بهترین برند مینی فرز شارژی و برقی

با توجه به تقاضای بسیار زیاد ابزارآلات، کمپانی های گوناگونی ساخت و عرضه این محصولات از جمله مینی فرز را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. اگر بخواهیم در بین شرکت های معتبر، برندی را که مینی فرزهایش هم از نظر کارایی و عملکرد و هم از نظر قیمت قابل قبول باشد، پیشنهاد دهیم بی شک ایکس کورت اولویت ما خواهد بود. چرا که این برند نه تنها سعی کرده تا امکانات و قابلیت های قابل توجهی برای مینی فرز در نظر بگیرد، بلکه با قیمت بسیار مناسبی نیز این محصولات را به مشتریان خود عرضه کرده است.

کاربرد مینی فرز

مینی فرزها یکی از پر کاربردترین محصولاتی هستند که در صنایع مختلف می توانند بهترین کارایی و کاربرد داشته باشند. با توجه به صفحه دیسکی که این مینی فرز دارد، کاربران می توانند در صنعت سنگ بری برای شکل دادن، برش و صاف کردن انواع سنگ استفاده کنند.
همچنین در صنایع دیگری همچون چوب بری، آهنگری، صنعت درب و پنجره سازی، ساختمان سازی، مصارف خانگی، جوشکاری، مینی فرز می تواند بهترین کارایی و عملکرد را برای کاربران به ارمغان داشته باشد.

خرید مینی فرز شارژی

مینی فرزها انواع مختلفی دارد که در مدل های شارژی، برقی و بادی عرضه می شوند. با توجه به امکاناتی که این نوع از مینی فرزها دارند شما می توانید هر نوع سطوح را برش دهید، صاف کنید و شکل دهید. در صورتی که قصد خرید مینی فرز را دارید با مشاهده لیست قیمت مینی فرز شارژی، برقی در آترین کالا می توانید مدل مَد نظر خود را انتخاب کنید و با تضمین اصالت و سلامت، ضمانت برگشت، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را انجام دهید.

مشاهده بیشتر