هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.

قیمت فرز آهنگری

یکی دیگر از پر کاربرد ترین فرزها، فرز آهنگری است که از آن در برش دادن انواع پروفیل ها، آهن و فلزات متفاوت استفاده می شود. همچنین شما می توانید از فرز آهنگری در صاف کردن هر نوع فلزی نیز بهره ببرید. با توجه به کارایی منحصر به فردی که فرز آهنگری در صنایع مختلف دارد می توان گفت این دستگاه می تواند بهترین نتیجه را در بریدن و یا صاف کردن سطوح برای شما به ارمغان داشته باشد. البته شما می توانید برای تیز کردن تیغه های باغبانی نیز از فرز آهنگری بهره ببرید. لازم به ذکر است قیمت فرز آهنگری علیرغم کارایی و بازدهی بسیار خوبی که داشته است با رِنج بسیار مناسبی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

انواع فرز آهنگری

فرزهای آهنگری نیز همانند دیگر ابزارآلات در مدل های برقی و شارژی در بازار موجود است که کاربران می توانند متناسب با فعالیتی که دارند مدل خود را انتخاب و خریداری کنند. به طور معمول از فرز آهنگری برقی در فعالیت هایی که نیاز به زمان زیادی دارند بیشتر استفاده می شود. اما اگر شما برای صاف کردن سطوحی که ابعاد آن کم است نیاز به فرز آهنگری دارید انتخاب مدل شارژی برای شما گزینه بهتری خواهد بود.

کدام برند فرز آهنگری را انتخاب کنیم

یکی از معتبر ترین برندهایی که تولید و عرضه فرز آهنگری را در کارنامه کاری خود داشته است ایکسکورت است. شاید در بازار برندهای مختلفی وجود داشته باشد که این ابزار کاربردی را در محصولات خود داشته باشند اما به طور دقیق نمی توان کیفیت آنها را از هر لحاظ تأیید کرد. جدای از بحث قابلیت و کارایی، قیمت فرز آهنگری ایکس کورت از دیگر مواردی است که سبب شده تا افراد بسیاری به خرید ابزار از این مارک تمایل نشان دهند. چرا که اکسکورت در کنار بهترین امکانات با رِنج بسیار مناسبی هم محصولات خود را به مشتریان عرضه کرده است.

خرید دستگاه فرز آهنگری

فرز آهنگری از آن دسته ابزارآلات قدرتمند و بسیار کاربردی است که علاوه بر صاف کردن و برش دادن می توان برای صیقل دادن نیز از آن استفاده کرد. اگر شما هم از آن دسته کاربران هستید که قصد خرید فرز از نوع آهنگری یا هر مدل دیگر را دارید با مشاهده ابزارآلات در فروشگاه آترین کالا می توانید مدل مَد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت تمایل با تضمین اصالت، سلامت، ارسال سریع و بهترین قیمت، انتخاب خود را نهایی کنید.

مشاهده بیشتر