گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه
 1. مینی فرز ایکس کورت 1450 وات XSM16-125
  در انبار موجود نیست
 2. فرز انگشتی ایکس کورت XSJ02-6
  در انبار موجود نیست
 3. مینی فرز ایکس کورت 1200 وات XSM20-125
  در انبار موجود نیست
 4. مینی فرز ایکس کورت 1050 وات XSM08-115
  در انبار موجود نیست
 5. فرز مینیاتوری ایکس کورت 135 وات XSJ02-3.2
  در انبار موجود نیست
 6. اور فرز مشتی ایکس کورت 550 وات XMP01-6.35
  در انبار موجود نیست
 7. اور فرز مشتی ایکس کورت 650 وات XMP03-6.35
  در انبار موجود نیست
 8. مینی فرز ایکس کورت 1250 وات XSM06-125
  در انبار موجود نیست
 9. فرز انگشتی ایکس کورت XSJ01-6
  در انبار موجود نیست
 10. اور فرز نجاری ایکس کورت 1500 وات XMR01-12
  در انبار موجود نیست
 11. مینی فرز شارژی ایکس کورت XDC07-115BL
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه

قیمت فرز برقی و شارژی

دستگاه فرز از ابزارهای صنعتی است که وجود آن در هر کارگاهی ضروری است. فرز در انوع مختلفی تولید می شود که هر کدام کاربردهای متفاوتی را ارائه می دهند اما به طور کلی کاربرد این دستگاه برش قطعات با جنس های مختلف است و همچنین از آن برای تیز کردن ابزارهای باغبانی، حالت دادن و رفع بیرون زدگی سنگ، فلز و مواردی از این قبیل استفاده کرد. قیمت فرز نیز با توجه به مدل، طراحی و کاربرد ممکن است متفاوت باشد و کاربر با توجه به نیاز خود می تواند مدل مناسب را انتخاب کند.

انواع فرز شارژی و برقی

امروزه با توجه به نیاز کاربران به استفاده از فرز در کارهای مختلف، انواع فرز شارژی و برقی در طراحی های متفاوت توسط برندهای تولید کننده ابزارآلات تولید می شود. فرز برقی معمولا اندازه های بزرگتری دارند و برای برش و یا ساییدن استفاده می شود اما فرز شارژی که به آن دستگاه فرز دستی نیز می گویند بیشتر در کارهایی همچون ظریف کاری های نجاری، منبت کاری، قاب سازی و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت فرز شارژی و قیمت فرز برقی با توجه به نوع برند و نوع مدل ها از هم متفاوت است.

کاربرد فرز

دستگاه فرز در انواع مختلف طراحی می شود و بسته به نوع طراحی کاربرد متفاوتی نیز دارد. دستگاه فرز در کارهای صنعتی همچون نجاری، جوشکاری، آهنگری و سنگ بری کاربرد دارد و بیشتر به عنوان ابزاری برای پولیش، برش و کف ساب مورد استفاده قرار می گیرد. البته از مدل های کوچک نیز در کارهایی که نیاز به ظریف کاری دارند همچون منبت کاری و قاب ساز نیز استفاده می شود.

خرید دستگاه فرز از آترین کالا

با توجه به اینکه فرز در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد مدل های زیادی از آن تولید و در بازار موجود است. فروشگاه اینترنتی آترین کالا مدل های زیادی از ماشین فرز در طراحی های متفاوت و اندازه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد که شما می توانید در میان آنها مدل مورد نظر را انتخاب و نسبت به خرید فرز با کمترین قیمت و گارانتی تضمین اصالت اقدام کنید.

مشاهده بیشتر