گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه
 1. دریل پیچ گوشتی برقی ایکس کورت XJZ07-10A
  امتیاز:
  100%
  950٬000 تومان
 2. دریل گیربکسی برقی ایکس کورت XJZ05-10A
  امتیاز:
  0%
  1٬050٬000 تومان
 3. دریل پیچ گوشتی برقی ایکس کورت XPL01-6A
  امتیاز:
  0%
  1٬450٬000 تومان
 4. دریل گیربکسی برقی ایکس کورت XZJ03-13
  امتیاز:
  0%
  1٬750٬000 تومان
 5. دریل گیربکسی برقی ایکس کورت XZJ09-13
  امتیاز:
  0%
  2٬050٬000 تومان
 6. دریل بتن کن برقی ایکس کورت XZC06-26
  امتیاز:
  0%
  2٬650٬000 تومان
 7. دریل چکشی برقی ایکس کورت XZJ04-13
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 8. دریل بتن کن برقی ایکس کورت XZC05-26
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 9. دریل بتن کن برقی ایکس کورت XZC02-36
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه

قیمت دریل برقی

امروزه کاربران بسیاری خرید دریل خانگی حال از هر نوع ( برقی یا شارژی ) که باشد ترجیح می دهند. دریل برقی به دلیل اتصال مستقیم به برق از قدرت و توانایی بسیار زیادی برخوردار است و بیشتر برای کارهای سنگین و یا سوراخ کردن سطوح سخت همچون سیمان، آجر و برخی از فلزات می توان از آن استفاده کرد. دریل برقی ها به دلیل بهره مند بودن از موتور DC و همچنین فناوری های پیشرفته ای که دارند عملیات سوراخ کردن سطوح را بدون هیچ عیب و نقصی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند. اگر شما از استادکاران ماهری هستید که کار اصلی شما به ساخت و ساز و عملیات عمرانی مربوط می شود خرید دریل برقی برای شما یک انتخاب فوق العاده است. البته در نظر داشته باشید که قیمت دریل برقی بودجه بیشتری را به نسبت مدل های شارژی می طلبد که در زمان انتخاب باید در نظر بگیرید.

انواع دریل برقی

دریل برقی ها انواع مختلفی دارد که مدل های چکشی، بتن کن، ستونی، پیچ گوشتی و گیربکسی، از پر کاربردترین آنها است. هر کدام از این مدل ها به دلیل قابلیت های منحصر به فردی که دارند برای کار خاصی مورد استفاده قرار می گیرند که شما می توانید بسته به نیاز خود مدل مَد نظر را انتخاب و خریداری کنید. البته شما می توانید از دریل شارژی که مشابه نمونه های برقی این محصول هستند برای کارهای سبک و همچنین سوراخ کردن سطوح هایی با ضخامت کم، استفاده کنید.

خرید دریل برقی از آترین کالا

با توجه به قابلیت هایی که دریل برقی ها از آن برخوردار هستند قطعاً می توان گفت با بهره مندی از آنها کاربران می توانند هر نوع سطوحی را سوراخ و تخریب کنند. اکنون اگر قصد خرید دریل برقی را دارید، با مشاهده محصولات ما در آترین کالا می توانید مدل مَد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت تمایل با تضمین اصالت، سلامت، تحویل فوری و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را نهایی کنید. در صورت هر گونه سؤال در خصوص نحو خرید و یا مشخصات کالاها می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر