گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

7 مورد

در صفحه
 1. دریل پیچ گوشتی شارژی ایکس کورت XDC07-12BL
  امتیاز:
  0%
  1٬550٬000 تومان
 2. دریل پیچ گوشتی شارژی ایکس کورت XCOM08-1252KIT
  امتیاز:
  0%
  2٬150٬000 تومان
 3. دریل پیچ گوشتی شارژی ایکس کورت XDC06-16BL
  امتیاز:
  0%
  2٬600٬000 تومان
 4. دریل بتن کن شارژی ایکس کورت XDC07-204BL
  امتیاز:
  0%
  3٬950٬000 تومان
 5. دریل پیچ گوشتی شارژی ایکس کورت XDC21-013DBL
  امتیاز:
  0%
  4٬050٬000 تومان
 6. دریل پیچ گوشتی شارژی ایکس کورت XDC03-12
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 7. دریل پیچ گوشتی شارژی ایکس کورت XDC06-21
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

7 مورد

در صفحه

قیمت دریل شارژی

یکی از ابزارهایی که برای کارهای در منزل و بسیاری از مشاغل کاربردی است می توان به دریل اشاره کرد. دریل شارژی به دلیل قابلیت باتری که دارند بسیار مناسب برای کارهایی هستند که دسترسی به پریز برق دشوار است. بسیاری از کاربران بر این باور هستند که این نوع از دریل ها به دلیل شارژی بودن از قدرت بسیار کمی برخوردار هستند، اما لازم به تذکر است که امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی از باتری های بسیار قدرتمندی در مدل های شارژی استفاده شده است که کاربران می توانند به خوبی از پس سنگین ترین کارها و همچنین سوراخ کردن سطوح بسیار محکم نیز برآیند. با توجه به وزن سبک و همچنین اندازه ایدئالی که دریل شارژی ها از آن برخوردارند، اگر قصد خرید دریل خانگی را دارید انتخاب مدل شارژی می تواند برای شما گزینه بسیار خوبی باشد، چرا که در کنار کارکرد راحتی که دارند از قیمت بسیار به صرفه ای نیز برخوردار هستند.

انواع دریل شارژی

دریل ها شارژی همانند نمونه های برقی انواع مختلفی دارند که بارزترین آنها دریل چکشی، پیچ گوشتی و همچنین دریل بتن کن است. هر کدام از این دریل ها به طبع قابلیت هایی که دارند برای سوراخ کردن سطوح مختلفی کاربرد دارند، به طوری از مدل پیچ گوشتی می توان برای باز و بسته کردن انواع پیچ، از مدل چکشی برای سوراخ کردن مصالح سخت و از نوع بتنی برای سوراخ کردن سیمان و بتن استفاده کرد.
نکته حائز اهمیت درباره دلر شارژی مقرون به صرفه بودن آنها در مقایسه با قیمت دریل برقی است، زیرا که مدل های برقی به دلیل اتصال به برق مستقیم و همچنین قابلیت های بیشتری که دارند هزینه بیشتری را روی دست کاربران خواهند گذاشت.

خرید دریل شارژی از آترین کالا

دریل شارژی یکی از پر کاربردترین ابزارهایی است که در انواع مختلفی موجود است و کاربران می توانند با توجه به سطحی که سوراخ می کنند مدل خود را انتخاب کنید. البته ما نیز در آترین کالا مجمعه ای از بهترین دریل شارژی ارزان قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم تا در صورت تمایل بتوانند با تضمین اصالت و سلامت، ضمانت بازگشت، ارسال سریع و بهترین قیمت خرید خود را به ثبت برسانند. در صورت هر گونه سؤال در خصوص نحوه خرید و یا مشخصات کالا می توانید با کادر مجرب ما تماس بگیرید و پاسخ دهی لازم را دریافت کنید.

مشاهده بیشتر