هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.

قیمت دریل ستونی

یکی دیگر از اعضای خانواده دریل ها مدل ستونی است. دریل ستونی یا همان ایستاده را می توان به عنوان یکی از ابزرهای کاربردی برای سوراخ کاری  بر روی سطوح مختلف به حساب آورد که می تواند بسیار دقیق این فرایند را انجام دهد. یکی از عمده تفاوت های دریل ایستاده در مقایسه با دیگر مدل ها این است که شما نمی توانید برای تعمیرات خانگی خود از آن استفاده کنید. تنها در کارگاه های صنعتی مختلف بهره برداری از آن امکان پذیر است. چرا که برای استفاده از این ابزار شما باید یک میز کار بزرگ داشته باشید که معمولاً در منزل امکان پذیر نخواهد بود. از دیگر تمایزات دریل پایه دار با دیگر دریل ها قیمت است به طوری که شما برای خرید دریل ستونی باید هزینه بیشتری را صرف کنید، زیرا قیمت دریل ستونی با توجه به عملکردی که دارد از رِنج قیمت بیشتری برخوردار است.

بهترین برند دریل ایستاده

بسیاری از کاربران بر این باور هستند که برند در کیفیت تأثیر چندانی ندارد. اما باید متذکر شویم یکی از اصلی مواردی که در هنگام خرید یک ابزار باید مَد نظر قرار دهید برند است. زیرا که هر چه مارک ابزار شما معتبر و با سابقه تر باشد قطعاً بازدهی آن در طولانی مدا نیز بیشتر خواهد بود. ایکسکورت از برندهای معتبر و اصلی تولید کننده دریل ستونی است که با توجه به امکانات و کیفیتی که در کنار قیمت مطلوبی که برای این نوع از محصولات خود در نظر گرفته است، نظر کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

دریل ستونی برای چه کارهایی مناسب است؟

مسلماً هر ابزاری که شما خریداری می کنید برای حرفه و صنعت خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. دریل ستونی نیز با توجه به این موضوع برای سوراخ کاری هایی که می بایست با دقت بیشتری ایجاد شوند بهترین کاربرد را دارد. معمولاً در صنعت نجاری یا کارگاه های صنعتی برای جلوگیری از انحراف سوراخ، دریل ایستاده استفاده می شود. البته از این دریل برای سوراخ کاری در حجم بالا نیز بهره برده می شود تا کاربران بتوانند در سریع ترین زمان بیشترین سوراخ ها را بر روی سطح مورد نظر انجام دهند.

خرید دریل ستونی

دریل ستونی یکی از بزرگترین نوع دریل است که می تواند فرایند سوراخ کاری را با دقت بسیار بالایی انجام دهد و بهترین نتیجه را برای کاربران به دنبال داشته باشد. اکنون با توجه به کارایی این نوع از دریل ها در صورتی که قصد خرید دریل ایستاده را دارید، می توانید لیست قیمت دریل شارژی و برقی را در فروشگاه آترین کالا مشاهده کنید و در صورت تمایل با تضمین اصالت و سلامت، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را نهایی کنید.

مشاهده بیشتر