گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

3 مورد

در صفحه
  1. دریل گیربکسی برقی ایکس کورت XJZ05-10A
    در انبار موجود نیست
  2. دریل گیربکسی برقی ایکس کورت XZJ03-13
    در انبار موجود نیست
  3. دریل گیربکسی برقی ایکس کورت XZJ09-13
    در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

3 مورد

در صفحه

قیمت دریل گیربکسی

یکی از ابزارهای کاربردی و بسیار ضروری برای سوراخ کاری دریل گیربکسی است که به دلیل تعداد بیشتر چرخ دنده از سرعت و قدرت قابل ملاحظه ای برخوردار است. معمولاً برای سوراخ کاری سطوح سخت همچون سیمان و فولاد از دریل گیر بکسی استفاده می شود. از آنجایی که نحوه استفاده از دریل گیر بکسی نیاز به تخصص و حرفه خاصی ندارد کاربران می توانند به تنهایی و بدون نیاز به استاد کار ماهر فعالیت خود را انجام دهند. نکته قابل توجه درباره دریل گیربکسی قیمت آن است. چرا که علیرغم عملکرد بی نظیر و کارایی فوق العاده ای که دارد قیمت دریل گیر بکسی بسیار مناسب و مطلوب است.

 انواع دریل گیربکسی

اگر بخواهیم دریل گیر بکسی را از لحاظ نوع تقسیم بندی کنیم در دو مدل برقی و شارژی تولید و عرضه شده اند که شما می توانید برای سوراخ کردن سطوح سخت از مدل برقی که توان بیشتری را دارد استفاده کنید. اما اگر فعالیت شما سبک و به سرعت و قدرت خاصی نیاز ندارد دریل شارژی می تواند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشد. به عنوان مثال شما برای باز و بسته کردن انواع پیچ می توانید از مدل شارژی استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید قیمت دریل شارژی به نسبت مدل های برقی صرف هزینه بسیار کمتری را می خواهد.

بهترین برند دریل گیر بکسی

بسیاری از کاربران بر این باور هستند که برند نمی تواند تأثیر چندانی روی عملکرد و کارایی دریل گیربکسی داشته باشد. اما باید متذکر شویم برند قطعاً در سرعت عملکرد و عمر دستگاه تأثیر خواهد داشت. در بین کمپانی های تولید کننده دریل گیر بکسی می توان گفت ایکسکورت یکی از کمپانی های جهانی است که بهترین ابزارها از جمله انواع دریل شارژی و برقی را در مدل های متنوع با بهترین قیمت تولید و عرضه کرده است. اکنون اگر شما هم قصد خرید دریل گیربکسی با حداقل قیمت را دارید ما به شما برند ایکس کورت را پیشنهاد می دهیم.

خرید دریل گیربکسی

دریل گیر بکسی از جمله ابزارهای بسیار کاربردی برای فرایند سوراخ کاری و همچنین باز و بسته کردن انواع پیچ است که در دو مدل شارژی و برقی تولید شده است. اکنون اگر قصد خرید دریل گیربکسی برای انجام کارهای خود یا هر نوع تعمیر را دارید با مشاهده لیست قیمت دریل در آترین کالا می توانید با انواع دریل ها آشنا شوید و در صورت تمایل با تضمین اصالت، سلامت، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را انجام دهید.

مشاهده بیشتر