مشاهده به عنوان مشبک لیست

1مورد

در صفحه
  1. دریل چکشی برقی ایکس کورت XZJ04-13
    در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

1مورد

در صفحه

قیمت دریل چکشی

قطعاً اگر شما یک تعمیرکار حرفه ای باشید، دریل چکشی یکی از اصلی ترین ابزارهایی است که برای سوراخ کاری مصالح سخت به آن نیاز پیدا خواهید کرد. این ابزار پر کاربرد با قدرت و سرعت بالا و همچنین در عمق بیشتر فرایند سوراخ کاری را به انجام می رساند. به همین دلیل اکثر صنعت کاران در فعالیت های خود از آن بهره می گیرند. علاوه بر عملکرد و کارایی منحصر به فردی که این ابزار کاربردی دارد، قیمت دریل چکشی از دیگر مواردی است که سبب شده تا کاربران این دستگاه را بدون نگرانی از بابت هزینه خریداری کنند.

انواع دریل چکشی

دریل چکشی ها مانند دیگر دریل ها می توانند در دو نوع برقی و شارژی باشند. دریل چکشی شارژی به دلیل قدرت کمتری که در مقایسه با مدل های برقی دارد پتانسیل لازم را برای سوراخ کاری سطوح بسیار سخت همچون بتن و آهن را ندارد. همچنین به دلیل دارا بودن باتری ممکن است در حین انجام کار شارژ آن تمام شود. اما در مقابل دریل چکشی برقی می تواند سخت ترین سطوح بتونی را نیز به خوبی سوراخ کند و برای فعالیت هایی که به زمان زیادی نیاز دارد از آن بهره لازم را ببرد.

بهترین برند دریل چکشی

قطعاً برند در کارایی و عملکرد دستگاه تأثیر بسیار زیادی خواهد داشت. یعنی به عبارتی اعتبار یک شرکت تضمین کارکرد محصول در طولانی مدت است. ایکسکورت یکی از کمپانی های تولید کننده دریل چکشی شارژی و برقی است که بهترین قابلیت ها را برای این نوع از تولیدات خود در نظر گرفته است.
با توجه به بازدهی بسیار خوبی که دریل چکشی ایکسکورت در حرفه های مختلف داشته است. می توان گفت خرید دریل چکشی ایکس کورت برای آن دسته از کاربران که به دنبال انتخاب برند اصلی هستند یک پیشنهاد بی نظیر خواهد بود.

خرید دریل چکشی

دریل چکشی یکی از پر کاربرد ترین ابزارهایی است که می تواند فرایند سوراخ کاری را در سطوح مختلف به بهترین شکل ممکن برای افراد صاحب حرفه به دنبال داشته باشد. در صورتی که قصد خرید دریل شارژی یا برقی را دارید با مشاهده لیست قیمت دریل در فروشگاه آترین کالا می توانید مناسب با صنعت خود مدل مَد نظر را انتخاب کنید و در صورت تمایل با تضمین اصالت، سلامت، ارسال سریع و بهترین قیمت، ثبت سفارش خود را نهایی کنید.

مشاهده بیشتر