لباسشویی ال جی 9 کیلویی G6

,
5/5

نوع موتور : Direct Drive

دور موتور : 1400 دور در دقیقه

ظرفیت : 9 کیلوگرم

برنامه شست و شو : 13 برنامه

حالت های شست و شو : 6 حالت

میزان نویز : 62 dB

رنگ : نقره‌ای

مصرف انرژی : +++A

کشور ساخت : کره

کشور مونتاژ : مصر

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

100,000 تومان

پاکسازی لباس از آلرژن ها

 ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو G6 آلرژی هایی را که به لباس ها چسبیده‌اند، مانند گرد و غبار را می زداید. همچنین در صورتی که حیوان خانگی در خانه نگه می دارید، ممکن است این حیوان حساسیت ایجاد کند و در صورت تماس با لباس شما این حساسیت در شما نمایان شود. این لباسشویی تمامی حساسیت هایی را که از طریق لباس منتقل می شوند را رفع می کند؛ به این گونه که با انحلال آلرژن ها از دمای مطلوب استفاده می کند.

لباسشویی ال جی 9 کیلویی G6

طراحی شیک لباسشویی ال جی 9 کیلو مدل G6

این لباسشویی دارای یک صفحه کنترل لمسی و یکپارچه است و با دارا بودن یک طراحی براق، زیبایی منحصر به فردی را به خانه شما می بخشد. این کنترل لمسی دارای یک صفحه نمایش عالی است که در هر زاویه‌ای قابل مشاهده است.

طراحی شیک لباسشویی ال جی 9 کیلو مدل G6

موتور Direct Drive اینورتر ؛ شست و شوی قدرتمند با صدای کم

لباسشویی ال  جی 9 کیلو G6 به موتور Direct Drive مجهز شده است. این لباسشویی با ارتباطی که بین قطعات مکانیکی ایجاد کرده است، کاهش مصرف انرژی را تضمین می کند و عملکرد شست و شو را بهبود می بخشد. FH4G6VDYG6 لرزش بسیار کمی دارد و میزان نویز آن پایین است.

موتور Direct Drive لباسشویی ال جی 9 کیلویی G6

حالت های مختلف شست و شو

این لباسشویی برای شست و شوی هر نوع پارچه‌ای مناسب است. ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلو G6 با دارا بودن 6 حالت شست و شوی مختلف، بهترین عملکرد شست و شو با کمترین میزان آسیب را ارائه می دهد.

حالت های مختلف شست و شو در لباسشویی ال جی 9 کیلو G6

محصولات مشابه