قيمت
از
تومان
تا
تومان
مشاهده به عنوان مشبک لیست

2 مورد

در صفحه
 1. ترازوی آشپزخانه زومیت کاسه ای ZM-2035
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 2. ترازوی آشپزخانه مایر کاسه ای MR-2027
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

2 مورد

در صفحه

ترازوی دیجیتال آشپزخانه

اندازه گیری مواد برای تهیه یک خوراک خوشمزه یکی از مشخصه های بسیار مهمی است که کدبانوها برای تهیه غذا، شیرینی و دسرهای خوشمزه آن را در نظر می گیرند. یکی از روش های اندازه گیری استفاده از ترازو آشپزخانه می باشد که مخاطبان می توانند بر اساس آن دقیق ترین اندازه گیری را بدون حتی یک گرم اختلاف برای خود به دنبال داشته باشند. از مدل های دیگر این وسیله می توان به ترازوی دیجیتال آشپزخانه اشاره کرد که البته جدای از کاربردی که در منزل می تواند داشته باشد صاحبان طلا فروشی ها از آن در وزن گیری طلا های خود از آن استفاده می نمایند چرا که از دقت سنجش فوق العاده ای برخوردار می باشند. قیمت ترازوی آشپزخانه بسیار مناسب و با توجه به هر بودجه ای در سایت آترین کالا موجود می باشد به نحوی که مخاطبان می توانند با بهترین قیمت محصولی با کیفیت را خریداری نمایند.

قیمت ترازوی آشپزخانه

ترازوی آشپزخانه از جمله لوازمی است که معمولا در طرح ها و مدل های متنوعی در بازار یافت می شوند. یکی از دقیق ترین نوع این ترازوها دیجیتالی است که قدرت اندازه گیری تا 5 کیلو گرم را به خوبی و بدون حتی یک گرم اختلاف از طریق صفحه نمایش LCD که بر روی آن تعبیه شده است نمایش می دهد. قیمت از دیگر مولفه هایی می باشد که مخاطبان معمولا آن را در نظر می گیرند و طبیعاً به دنبال آن هستند که با کم ترین بودجه بهترین محصول را داشته باشند.

خرید ترازوی آشپزخانه از فروشگاه آترین کالا

قیمت یک محصول در هنگام خرید بعد از ویژگی ها و طراحی از اصلی ترین مسائلی است که مخاطبان آن را در نظر می گیرند. چرا که امروزه با توجه به شرایط نا مساعد اقتصادی به طبع کاربران به دنبال محصولی با کیفیت و در عین حال کم هزینه خواهند بود. ترازوی آشپزخانه در فروشگاه آنلاین آترین کالا با بهترین و مناسب ترین قیمت در اختیار مخاطبان قرار گرفته است تا بتوانند با کم ترین هزینه عالی ترین خرید را برای خود به ارمغان داشته باشند.