مشاهده به عنوان مشبک لیست

1مورد

در صفحه
  1. بستنی ساز فوما FU-1367
    امتیاز:
    0%
    در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

1مورد

در صفحه

دستگاه بستنی ساز خانگی

بستنی یکی از خوشمزه ترین دسرهای خنک در فصل تابستان و حتی در فصل های دیگر است که تقریبا کمتر کسی پیدا می شه که از خوردن یک بستنی خوشمزه در فصل گرما خوشش نیاد. همچنین خوردن بستی در فصل گرم تابستان از نوستالژی های دوران کودکی همه ماست. امروزه انواع بستنی با طلعم های گوناگون در کافی شاپ ها و سوپری ها موجود است که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های محله خود آن را خریداری کنید و یا به کافه مراجعه کنید و بستنی با طعم مزه مورد علاقه خود را سفارش دهید. در شیرینی فروشی ها نیز بستنی های قیفی که با دستگاه بستنی ساز درست می شوند می تواند خوشمزگی خود را داشته باشد. اما شاید شما جزو آن دسته از افراد باشید که علاقه زیادی به بستنی دارند و دوست دارید که به صورت دستی و درمنزل بستنی درست کنید که در این مورد می توانید از دستگاه بستنی ساز خانگی استفاده کنید که در انواع مدل در بازار موجود است. قیمت دستگاه بستنی ساز بسته به نوع کارکرد آن ممکن است متفاوت باشد. دستگاه بستنی ساز خانگی برای کسانی که علاقه به درست کردن بستنی خانگی دارند بسیار مناسب است و می توانند هر وقت که هوس بستنی کردند از آن استفاده کرده و بستنی با طعم مورد علاقه خود را درست کنند.

دستگاه بستنی ساز خانگی

مدل های مختلفی از دستگاه بستنی ساز خانگی اعم از دستی و برقی در بازار موجود اند که شما می توانید بنا به نیاز خود آن را بخرید و استفاده کنید. نوع کارکرد و استفاده از بستنی سازها با هم فرق می کنند و شما باید بسته به خواسته ای که از آن دارید مدل و نوع بستنی ساز را خریداری نمایید. در مدلهای ساده و دستی و حتی بعضی از مدلهای برقی نیز معمولا باید مواد اولیه را آماده کرده و برای چند ساعتی آن را داخل فریزر قرار دهید تا بهتر جا بیافتد. البته در مدلهای کمپرسوردار نیازی به قرار دادن مواد داخل فریزر نیست و خود بستنی ساز عمل فریز کردن را نیز انجام می دهد.

خرید و قیمت بستنی ساز در آترین کالا

فروشگاه اینترنتی آترین کالا که از معتبرترین و بزرگترین فروشگاه های اینترنتی سطح کشور است در زمینه لوازم خانگی نیز فعالیت می کند و مدلهای متنوعی از دستگاه بستنی ساز خانگی را در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید با مراجعه به سایت آترین کالا نوع و مدل محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. همچنین شما می توانید مدلهای موجود را با هم مقایسه کنید، قیمت دستگاه بستنی ساز موجود را مقایسه کرده و از نظرهای کاربران نیز استفاده کنید. علاوه براین می توانید در مورد خرید خود از کارشناسان ما در آترنین کالا مشاوره بگیرید و خرید خود را در کمال آرامش انجام دهید.

مشاهده بیشتر