noindex
گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

4 مورد

در صفحه
 1. فر توکار برقی بوش BEL554MS0
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 2. فر توکار برقی بوش BFL634GS1
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 3. فر توکار برقی بوش CMG636BS1
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 4. فر توکار برقی بوش HBG633B1
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

4 مورد

در صفحه

خرید بهترین فر توکار

امروزه طراحی و دیزاین آشپزخانه ها بسیار خاص و شیک می باشد به طوری که همه لوازم در جای خود و به صورت کاملا منظم قرار می گیرند. یکی از اثاثیه موجود در آشپزخانه فر توکار می باشد که با در نظر گرفتن دکوراسیون محیط آشپزخانه و امکاناتی که دارد بسیار زیبا و پر کاربرد است. مخاطبان می توانند در تمام قسمت های کابینت فر توکار را جا سازی نمایند و نهایت استفاده را از این محصول ببرند. معمولاً فرهای توکار دارای 10 نوع برنامه پخت می باشند که کاربران می توانند با تنظیم دما و زمان مورد نظر بهترین و خوشمزه ترین خوراک ها و غذاها را طبخ نمایند. قیمت فر توکار با توجه به کارایی و مدل هایی که دارند بسیار متفاوت می باشد که اگر شما به دنبال خرید بهترین فر توکار می باشید فروشگاه ما می تواند بهترین و مناسب ترین مکان برای یک خرید فوق العاده باشد.

امکانات فر توکار

فرهای توکار معمولاً 71 لیتر ظرفیت دارند که با توجه به این مقدار کاربران می توانند حتی غذای یک مهمانی بزرگ را بدون هیچ مشکلی طبخ کنند. صفحه لمسی TFT فر توکار سبب می شود تا کاربران به راحتی بتوانند به تمام تنظیمات و برنامه های پخت دسترسی داشته باشند و تمام متون و نوشته ها را کاملا واضح و شفاف مشاهده نمایند. فر های توکار اکثراً دارای 4 قفسه می باشند که هوایی 4 بعدی در بین تمام قسمت ها به خوبی پخش می شود به طوری که اگر خوراک خود را در هر طبقه قرار دهید به طور کاملا یکدست غذای شما را طبخ و یا گریل می کند.

خرید فر توکار در آترین کالا

معمولاً هنگام خرید فر توکار مخاطبان ظرفیت و نحوه پخت را علاوه بر ظاهر بسیار در نظر می گیرند. فر توکار یکی از محصولات بسیار کار آمدی می باشد که مدل ها و طرح های بسیار متنوعی را دارا می باشند و کاربران می توانند با توجه به سلیقه شخصی خود و با توجه به دیزاین آشپزخانه خود فر را خریداری کنند. فروشگاه اینترنتی آترین کالا از جمله سایت هایی است که این محصول را در کلکسیون خود برای مخاطبان با کم ترین قیمت موجود نموده است تا بتوانند با آرامش و اطمینان خاطر از اصلی بودن کالا خرید خود را انجام دهند. 

مشاهده بیشتر