هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.

مشخصات کولر گازی یونیوا

یونیوا یکی از جدیدترین برندهای تازه شناخته شده در دنیای لوازم خانگی و مهم ترین آن کولر گازی است؛ این برند با تولید مدل های اقتصادی و باکیفیت در تلاش بوده تا مخاطبان را به استفاده از محصولات خود سوق دهد و جا پای خود را در بازارهای چالش برانگیز جهانی همچون کولر گازی مستحکم کند و خود را به عنوان یکی از برندهایی که به خواسته و نیاز کاربران می کند، به مخاطبان معرفی کند. یونیوا برندی است که در زمینه های مختلفی فعالیت دارد و همانطور که اشاره شد، کولر گازی Uneva شاید سرآمد زمینه های فعالیتی این برند باشد که توانسته در آن فعالیت رضایت بخشی را داشته باشد. یونیوا، کولر گازی ها را در مدل ها و سبک های مختلفی تولید و عرضه می کند که رایج ترین آنها کولر گازی های دو تکه و ایستاده است. کولر یونیوا در ظرفیت های مختلف 12000 , 18000 ,24000 ,30000 ,36000 تولید می شوند و مخاطبان با در نظر داشتن محیط و مساحت خانه می توانند دست به انتخاب بزنند.

خرید و قیمت کولر کازی uneva

برای خرید و آگاهی از آخرین قیمت کولر گازی یونیوا هم می توانید از طریق این صفحه که مربوط به دسته بندی کولر گازی یونیوا می باشد، با مشاهده تمامی مدل ها و قیمت های آنها، اقدام به خرید کنید. در فروشگاه اینترنتی آترین کالا محصولاتی نظیر کولر گازی از طریق پیک شخصی ارسال می شوند و مخاطبان با مطمئن شدن از اصالت کالای خود، محصول خود را درب منزل تحویل خواهند گرفت.

کولر گازی یونیوا ساخت کجاست؟

یونیوا نیز همانند سایر برندهایی که امروزه در بازارهای جهانی فعالیت می کنند، برخاسته از کشور چین می باشد که از نظر کیفیت و کارایی، با در نظر گرفتن رنج قیمت بسیار مناسب آن، در نگاه بسیاری از کاربران بسیار مناسب تلقی می شود و آن را به عنوان یکی از اقتصادی ترین مدل های موجود در بازار می خوانند.