مشاهده به عنوان مشبک لیست

1مورد

در صفحه
 1. ریش تراش پاناسونیک RT97
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

1مورد

در صفحه

قیمت ماشین ریش تراش

آراستگی صورت یکی از اصول های بسیار مهم در جذابیت آقایان است که با رسیدگی به آن می توانند چهره زیبا و آراسته ای داشته باشند. ریش تراش از جمله لوازم شخصی برقی می باشد که به شما کمک می کند در داخل خانه و بدون نیاز به آرایشگر، موهای صورت خود را اصلاح کنید. اگر شما نیز از آن دست مخاطبانی هستید که هنوز از محصولاتی همچون خود تراش استفاده می کنید، توصیه می شود که برای مراقبت بیشتر از پوست صورت و توجه بیشتر به پروتکل های بهداشتی، از ماشین های ریش تراش استفاده کنید. اما شاید یکی از دلایلی که مانع خرید ریش تراش از سوی مخاطبان می شود، قیمت است. قیمت ماشین ریش تراش از آنجا که اختلاف چشمگیری را در مقایسه با خود تراش ها دارد باعث شده تا کاربران از خرید ریش تراش منصرف شوند. اما اگر کمی کلی تر به این موضوع نگاه کنید، می توان فهمید که خرید خود تراش ها به نسبت ریش تراش ها بسیار هزینه بردارتر هستند چرا که پس از هر بار مصرف آن را دور می اندازید و قابلیت استفاده مجدد را نخواهند داشت. پس می توان نتیجه گرفت که خرید خود تراش ها به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیستند و نمی توانند انتخاب خوبی چه از نظر اقتصادی و چه از نظر سلامت پوست و بهداشت باشند.

انتخاب بهترین ریش تراش

اگر در خرید ریش تراش دقت بیشتری به خرج دهید و بودجه کافی را برای آن در نظر بگیرید، یک انتخاب درست می تواند سالها کیفیت و کارایی را برای شما مخاطبان به ارمغان آورد. انتخاب بهترین ریش تراش از نظر کاربران شاید کمی متفاوت باشد اما تعریفی درستی که بتوان برای انتخاب و خرید بهترین ریش تراش ارائه داد، خوش دست بودن و قابلیت و کارایی بالا با تیغه های مستحکم و قابلیت ضد آب است که این ویژگی ها در هنگام اصلاح موی صورت می تواند به خوبی خود را نمایان کند. برای خرید بهترین ریش تراش باید به نکاتی همچون طراحی ارگونومیکی، قابلیت و کارایی بالا، تیغه های مستحکم و ضد زنگ و قابلیت ضد آب توجه داشت که این معیارها در کنار هم می توانند بهترین انتخاب را برای شما به دنبال داشته باشند.

اما از آنجا که ریش تراش ها در دو مدل چرخشی و فویل تولید می شوند، شاید انتخاب برای کاربران تا حدودی دشوار باشد. به همین منظور در این بخش به مزایا و معایب این دو نوع ریش تراش اشاره خواهیم کرد تا انتخاب و خرید ماشین ریش تراش برای کاربرانی که در میان خرید این دو مردد هستند هموار شود.

مزایا خرید ریش تراش چرخشی

 • ایده آل برای ریش های پرپشت و ضخیم
 • قابلیت انعطاف پذیری بالا و نفوذ به قسمت های دشوار صورت
 • مناسب برای افرادی که مایل به اصلاح روزانه ندارند.
 • دارای حرکت چرخشی
 • زمان اصلاح کمتر

مزایای خرید ریش تراش فویل

 • در انجام اصلاح دقیق است
 • مناسب برای پوست های حساس
 • مناسب برای موهای کوتاه
 • مناسب برای خط ریش

خرید و قیمت ماشین ریش تراش در آترین کالا

در فروشگاه اینترنتی آترین کالا مجموعه ای کامل از ریش تراش چرخشی و فویلی قرار داده شده که مخاطبان می توانند در میان مدل های شرکتی و اصلی، بهترین انتخاب را داشته باشند. چنانچه در خرید ریش تراش و انتخاب مدل دچار تردید هستید می توانید با فروشندگان اینترنتی آترین کالا در ارتباط باشید تا شما را در جهت انجام یک خرید موفق راهنمایی کنند. لازم به ذکر است که قیمت ماشین ریش تراش در فروشگاه اینترنتی آترین کالا به نسبت سایر فروشگاه های اینترنتی با قیمت های متعارف تر ارائه می گردد و مشتریان عزیز می توانند با آرامش خاطر بیشتری از بابت قیمت کالا و محصول خود اقدام به خرید کنند.

مشاهده بیشتر