تمامی ارسال ها در آترین کالا به سه روش صورت می گیرد که در پایین هر سه روش را به طور کامل توضیح داده ایم.

ارسال با پیک شخصی

این نوع ارسال مخصوص تیکه های بزرگ و حساس  از قبیل تلویزیون ها کولر گازی ها سینما خانگی و ... می باشد. این نوع ارسال برای سراسر ایران است و محدودیتی در این نوع ارسال نداریم. سالم بودن کالا در این روش توسط آترین کالا ضمانت می شود پیک شخصی محصول را درب منزل تحویل می نماید و این امکان برای شما وجود دارد که کالا را به صورت کامل تست نمایید و در صورت وجود مشکل آن را عودت نمایید. مدت زمان تحویل در این روش حداکثر 1 روز کاری برای شهر های اطراف و 2 روز کاری برای بقیه شهر ها می باشد.

ارسال از طریق پست پیشتاز

محصولات که از نظر وزن و حساسیت قابل ارسال توسط پست هستن با این روش ارسال میشود و شما درب منزلتان محصول را دریافت می نمایید. توجه نمایید که این نوع ارسال مخصوص محصولات با حساسیت کم می باشد و امکان ارسال تلویزیون یا اقلام مشابه وجود ندارد.

مدت زمان تحویل در این روش طبق شرایط و ضوابط شرکت پست می باشد.

ارسال از طریق باربری

این نوع ارسال مخصوص شهر های بسیار دور می باشد به اینصورت که محصول توسط پیک شخصی به تهران ارسال شده و از انجا توسط باربری تا شهر مقصد حمل می شود و مشتری میتواند محصول را در باربری تحویل بگیرد. توجه نمایید که هزینه این روش نسبت به پیک شخصی پایین تر می باشد اما ما توصیه می کنیم اقلام حساس را حتما از طریق پیک شخصی دریافت نمایید.

مدت زمان تحویل در این روش طبق شرایط و ضوابط باربری شهر مقصد می باشد.