لباسشویی بوش 8 کیلویی WAK24260

,
5/5

ظرفیت : 8 کیلوگرم

برچسب انرژی : +++A

دور موتور : 1200 دور بر دقیقه

میزان نویز : 50dB

نوع موتور : گیربکس

رنگ : سفید

برنامه های شسشتو : 5 برنامه شستشو

کشور ساخت : آلمان

سری ساخت : 8

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

ثبات بیشتر و ارتعاش کمتر

دیوارهای جانبی لباسشویی بوش 8 کیلویی WAK24260 به صورتی زیبا و چشم نواز طراحی شده اند و از ثبات بالایی نیز برخوردار هستند و پیامد این طراحی نیز در نهایت منجر به تولید صدای کمتر در جریان شستشو می شود و این امر نیز بخاطر وجود عایق های پیشرفته است تا یک محیط آرام و کم سر و صدا را برایتان ایجاد کند.

ثبات بیشتر و ارتعاش کمتر لباسشویی بوش 8 کیلویی WAK24260

Vario Perfect : شستشوی سریع و کار آمدتر با لباسشویی بوش

Vario Perfect از طریق طیف گسترده ای از برنامه های خود ، شما را از یک شستشوی مطلوب انواع پارچه های مختلف مطمئن می سازد.با واریو پرفکت می توانید برنامه ها را سریع تر و کارآمدتر با عملکرد های Speed Perfect و Eco Perfect اجرا کنید و این عملکرد به شما کمک می کند که تا 65% در زمان و تا 50 درصد نیز در انرژی به شما کمک کند.

اضافه کردن لباس های فراموش شده به چرخه ی شستشو

شما می توانید با استفاده از این قابلیت، لباس هایی را که فراموش کرده اید حتی پس از شروع شست و شو، به آن اضافه کنید. هر زمان که خواستید، کافیست شست و شو را متوقف کرده و درب را باز کنید و لباس های بیشتری را درون لباسشویی بوش 8 کیلویی WAK24260 قرار دهید و بعد از آن لباسشویی روند شست و شو را از سر بگیرد؛ به شرطی که آب مورد استفاده برای شست و شو به بالای 50 درجه ی سانتی گراد نرسیده باشد و سطح آب نیز بالا نباشد.

اضافه کردن لباس های فراموش شده به چرخه ی شستشو با لباسشویی بوش 8 کیلویی WAK24260

نتایج شستشوی فوق العاده با توزیع آب مناسب

لباسشویی بوش 8 کیلویی 24260  به وسیله ی ساختار قطره ای که دارد آب را به شکلی مطلوب توزیع می کند و باعث صرفه جویی در آب شده و شما را از یک شستشوی عالی و سریع ، مطمئن می سازد.

نتایج شستشوی فوق العاده با توزیع آب مناسب در لباسشویی بوش 8 کیلویی WAK24260

محصولات مشابه