لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW32560GC

,
5/5

ظرفیت : 9 کیلو

دور موتور : 1600

نوع موتور : اینورتر

تعداد برنامه های شستشو : 8 

میزان نویز : 48dB

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

19,200,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ثبات بیشتر و لرزش کمتر

طراحی جدیدی از sidewall ها فقط زیبا نیستند !! : بلکه ساختار ثبات بیشتری و لرزش کمتری دارند و همچنین عایقی عالی علاوه بر این سطح سر و صدا را تنظیم می کند، به طوری که ماشین لباسشویی و خشک کن حتی در حین چرخش نیز بسیار آرام هستند.

شستشوی سریع تر و کارآمد تر 

vairo perfect از طریق طیف گسترده ای از عملکرد و برنامه های خود،سلامتی و درخشان شدن پارچه های شما را تضمین می کند.با vario perfect می توانید اکثر برنامه ها را سریع تر و با عملکردهای eco perfect و speed perfect انجام دهید.این کار باعث می شود که 65 درصد در زمان و 50 درصد در انرژی صرفه جویی کنید.

صرفه جویی در آب و هزینه 

فناوری Active Water شامل سه جزء،کنترل سنسور،تنظیم خودکار و صرفه جویی در آب است.این فناوری برای جلوگیری از هدر رفتن آب سنسوری قرار داده است که مصرف آب لازم را برای شستشو را با توجه به نوع پارچه،تعیین و تنظیم می کند و لباس ها را سریع تر شستشو می دهد.فناوری Vario soft با ایجاد ساختار قطره ای شکل این امکان را فراهم می سازد که آب به شکل سریع تری در داخل لباسشویی توزیع شود.نوآوری Active Water با مدیریت آب باعث شده در شستشوی لباس و پارچه ها صرفه جویی کند.

فناوری AntiStain،برای حذف لکه ها

سیستم و فناوری AntiStain به راحتی لکه های شکلات،آبمیوه و گرد و خاک بر روی لباس ها را از بین می برد.ماشین لباسشویی به طور خودکار درجه ی حرارت،حرکت و شروع به پاک کردن لکه را تنظیم می کند.

اضافه کردن لباس و پارچه های جامانده

لباسشویی بوش 9 کیلو به شما این امکان را می دهد که اگر لباس و پارچه ای را یادتان رفته را بتوانید در داخل لباسشویی قرار دهید.کافی است که شما فقط چرخه ی در حال اجرای لباسشویی را متوقف کنید و لباس و پارچه هایی را که می خواهید در داخل لباسشویی قرار دهید و دوباره شستشوی لباس و پارچه های خود را ادامه دهید.

لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW32560GC

EcoSilence Drive قدرتمند،بادوام،آرام و کارآمد

موتور قرار داده شده در این لباسشویی باعث می شود که سر و صدای اصطکاکی را کاهش داده و عملکردی صاف و روان را ارائه دهد.

یادآوری شستشوی دوباره

بعد از 20 بار چرخه و استفاده از لباسشویی خود در زیرِ 40 درجه سانتی گراد،ماشین لباسشویی شما به طور خودکار به شما یادآوری می کند که محفظه ی داخل لباسشویی آلوده شده و با استفاده از drum clean می توانید قطعات و داخل لباسشویی را تمیز کنید.

لباسشویی بوش 9 کیلویی WAW32560GC

محصولات مشابه