یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77

,
5/5

ظرفیت : 32 فوت - 768 لیتر

آبریز : دارد

سیستم کنترل دما : دارد

قابلیت تنظیم دما های متفاوت (در هر قسمت) : دارد

موتور : اینورتر

door in door : دارد

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

300,000 تومان

دسترسی به محتویات داخلی یخچال تنها با سر انگشت

با طراحی بسیار زیبای door in door این یخچال شما می توانید خیلی سریع تر و بدون باز کردن درب اصلی به محتویات یخچال دسترسی داشته باشید.

دسترسی به محتویات داخلی یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77

دسته بندی مرتب مواد داخل یخچال

با دسته بندی های خاص این یخچال هر یک از اعضای خانواده ی شما می توانند به راحتی و سهولت هرچه بیشتر به موارد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و از آن استفاده کنند . به طوری که می توانید برای فرزندانتان و برای کل خانواده و برای مواد غذایی مورد نیاز خود قسمت هایی جداگانه را در نظر بگیرید.

دسته بندی داخل یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77

گرفتن هوای سرد

نگهدارنده فلزی خنک کننده یخچال سامسونگ در داخل درب ورودی قرار گرفته است و درجه حرارت مطلوب را در یخچال حفظ می کند، به طوری که غذای تازه باقی می ماند، حتی اگر اکثر مواقع درب ShowCase را باز و بسته کنید. فلز درب سرد می شود و هدایت حرارتی آن به سرعت به بازگرداندن هر گونه افت حرارت در زمانی که درب دوباره بسته می شود کمک می کند ، به طوری که غذاها بهتر حفظ می شوند.

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77

طراحی بی نظیر و شیک یخچال سامسونگ RH77

با طراحی بی نظیر و حرفه ای این یخچال شما می توانید آشپزخانه خودتان را به زیباترین شکل تزئین کنید ، این یخچال با طراحی بینظیر و رنگ فوق العاده ، زیبایی بیشتری به آشپزخانه مدرن شما می بخشد.

طراحی یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77

پخش کامل هوای خنک - دسترسی راحت به مواد غذایی

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77 به صورتی طراحی شده که شما به راحتی به مواد غذایی و نوشیدنی های خود دسترسی داشته باشید - همچنین این یخچال هوای خنک را به طور مساوی و 100% در کل فضای یخچال پخش می کند.

دسترسی آسان به یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77

یخ ریز و آبریز ، فضای کمتر ، یخ بیشتر

با یخ ریز و آبریز حرفه ای این یخچال همیشه هر دو در دسترس خواهند بود و با طراحی نوآورانه قسمت یخساز این یخچال فضای کمتری را به خود گرفته و در عوض یخ بیشتری تولید خواهد کرد ، که این به خودی خود این یخچال رو از سایر یخچال ها متمایز می کند.

طراحی یخ ریز و آبریز یخچال سامسونگ ساید بای ساید RH77

محصولات مشابه