یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

,
5/5

حجم یخچال : 532 لیتر

فریزر : دارد

نوع موتور : اینورتر

یخساز : دارد

آبریز : دارد

فیلتر بو زدایی : دارد

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

200,000 تومان

یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

طراوت کامل در تمام یخچال

تکنولوژی Twin Cooling Plus در یخچال فریزر سامسونگ RT53  با ایجاد رطوبت به میزان 70 درصد، در مقایسه با فریزرهای معمولی که 30 درصد رطوبت را تولید می کنند، قادر است بدون خشک شدن مواد غذایی برای مدت زمان طولانی مواد را تازه نگه دارد.

طراوت کامل در تمام یخچال سامسونگ بالا پایین RT53

مواد غذایی خوشمزه بدون بو

سیستم The Twin Cooling Plus برای جلوگیری از پخش شدن بوهای نامطبوع، محفظه ها را به صورت جداگانه خنک می کند. بنابراین مواد غذایی منجمد در یخچال فریزر سامسونگ  بالا پایین RT53 طعم اصلی خود را حفظ می کنند.

یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

حالت های مختلف برای نگه داری مواد

یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53 می تواند در 3 حالت Fridge ،Freezer و خاموش قرار بگیرد تا شما بتوانید بسته به نیاز خود، مواد خوراکی و نوشیدنی ها را در فصول مختلف ذخیره نمایید.

حالت های مختلف برای نگه داری مواد با یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

ساخت یخ برای نوشیدنی های سرد

یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53 به سرعت هوای سرد را به جریان می اندازد؛ شما می توانید با لمس دکمه Power Cool نوشیدنی های یخچال را خنک کنید؛ در حالی که Power Freeze برای انجماد مواد غذایی بسیار عالی است.

ساخت یخ برای نوشیدنی های سرد در یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

دسترسی به غذاها در قسمت پشتی

دسترسی به مواد غذایی در قسمت های پشتی قفسه ها اغلب آسان نیست. قفسه های اسلایدی یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53 به شما امکان می دهد، مواد را به صورت سازماندهی شده قرار دهید و به آسانی به آنها دسترسی داشته باشید.

یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

عملکرد بی سر و صدا | مصرف پایین انرژی

فناوری دیجیتال اینورتر، عملکرد کمپرسور را در پاسخ به خنک کننده در 7 سطح تنظیم می کند. کمپرسور یخچال سامسونگ RT53 از انرژی کمتری استفاده می کند و نویزهای اضافی را به حداقل می رساند و به این سبب عملکرد طولانی تر فریزر را تضمین می کند.

یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

همه چیز را در داخل یخچال با وضوح ببینید

نورپردازی چراغ LED بکار رفته در یخچال سامسونگ بالا پایین RT53 ، پیشرفته تر از نورپردازی یخچال های معمولی است. این چراغ در قسمت های بالا و کناره ها به زیبایی تمام قسمت ها را نمایان می کند.

LED یخچال فریزر سامسونگ بالا پایین RT53

محصولات مشابه