یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

موجود
فقط %1 عدد باقی مانده است
امتیاز:
100% of 100
دسته بندی: لوازم خانگی

 حجم یخچال : 30 فوت 

نوع خنک کننده : دو قلو 

ضد عفونی کننده : دارد

برچسب انرژی : +A

قابلیت اتصال آب شهری : دارد

محافظ خنک کننده : دارد

هشدار باز ماندن دَر : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

44٬700٬000 تومان
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت
فروش ویژه
 

طراحی مدرن و فوق العاده برای آشپزخانه

RS51 با این طراحی جدید می تواند جذابیت را به خانه شما ببخشد.دستگیره های ظریف و لولای پنهان،ظرافت و نوآوری جدید که می تواند هر آشپزخانه ای را مدرن تر و خود را با آن ترکیب کند.هنوز چشم های فراوانی وجود دارد که آن ها را بخاطره طراحی زیبای داخلی و بیرونی خود به تحسین وا دارد.

 طراحی یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

مجهز به دو سیستم خنک کننده ™

RS51 از دو جریان هوای جداگانه و کنترل دقیق دما برای حفظ رطوبت مطلوب در هر دو طرف یخچال و فریزر استفاده می کند.این دو سیستم خنک کننده  ™ به شما کمک می کند که میوه های خود را به تازگی نگه دارید و فریزر یخچال نیز مانع از آب شدن بستنی شما می شود و در داخل یخچال مکعب های یخی و قفسه هایی قرار داده شده است که مانع از خراب و گندیده شدن مواد غذا شما می شود.

سیستم خنک کننده یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

 

عمر غذاها را طولانی تر و مصرف را کاهش می دهد

این تکنولوژی و نوآوری دیجیتال موجب صرفه جویی و ذخیره ی انرژی می شود.نه(9)سنسور در یخچال قرار داده شده که درجه ی حرارت و رطوبت متغیرهای داخلی و خارجی آن را، پیگیری و ردیابی کنند.کمپروسور دیجیتال اینورتر،تنظیمات را بهینه سازی و بدونِ نیاز به توقف،راه اندازی مجدد می کندو در نتیجه 24در صد کمتر از کمپرسورهای معمولی انرژی مصرف می کند.  

 

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

جریان چند کانالِ یخچال سامسونگ RS51

چند جریان تهویه در هر سطح کار می کند و دریچه های کوچک بر روی قفسه ها برای حفظ درجه های حرارتِ یخچال و فریزر خصوصا موقع باز شدن درب قرار داده شده است که با خنک کردن همزمان چند قسمت از هر محفظه باعثِ سالم ماندن و عمر بیشتر غذاها می شود.

 

جریان چند کاناله یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

طراوت ، تازگی و مانع از انجماد و یخ زدگی 

شما دیگر در زندگی روزمره ی خود نیازی به خنک کردن داخل یخچال و فریزر ندارید زیرا دیگر قرار نیست در یخچال های شما انجماد و یخ زدگی رخ بدهد.ویژگیِ دیگر خنک کننده های فریزر سامسونگ این امکان را فراهم می سازد که سرما و یخ زدگی را از بین ببرد.حالا شما می توانید ارزش و مغذی بودن و تازگی مواد غذایی خود را حفظ کنید و وقت بیشتری را برای کار و فعالیت های روزانه ی خود در اخیتار داشته باشید.علاوه بر این،با حفظ درجه حرارتِ فریزر نیازِ کمتری برای ایجاد انرژی خواهد بود و عمر و دوام سیستم خنک کننده را افزایش می دهد.

طراوت و تازگی با یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

روشی بهتر برای صرفه جویی در انرژی

LEDهای به کار رفته باعث روشنایی بیشتر و زیباییِ داخل یخچال سامسونگ و خودنمایی مواد غذایی می شود.با دسترسی آسان تر و زمانی کمتر برای پیدا کردن نیاز های خود مانند مواد غذایی موقع باز کردن درب صرف کنید.طراحی جذابِ فضای ذخیره سازی باعث می شود که طبقه و قسمت های بیشتری برای قرار گیری مواد غذایی ایجاد شود همچنین این یخچال گرما تولید نمی کند و مصرف کمتری نسبت به لامپهای معمولی دارد که هر دو به صرفه جویی در انرژی به شما کمک می کند.

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

کاربرد فناوری  EZ در یخچال سامسونگ RS51

سه سطح یا سه ردیف از جعبه های بزرگ به شما کمک می کند تا همه چیز را از غذاهای یخ زده به دسر های یخ زده تبدیل کنید.از آنجا که جعبه ها شفاف و قابل مشاهده هستند دیگر نیاز نیست آن ها را خارج کنید تاببینید چه چیز هایی را در داخل آن قرار داده اید و به راحتی قابل جا به جایی هستند.

فناوری EZ یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

باکس و جعبه بزرگ

برای سبزیجات،جعبه ی بزرگی تبیین و فراهم شده که می توان با کنترل درجه ی حرارت و فضای ذخیره سازی عمر آنها را افزایش داد.

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RS51 در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید