یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

موجود
فقط %1 عدد باقی مانده است
امتیاز:
100% of 100
دسته بندی: لوازم خانگی

شناسه کالا : 2800000680817

زنگ هشدار درب : دارد 

ظرفیت : 40 فوت

قفل کودک : دارد

کمپرسور : اینورتر دیجیتال

برچسب انرژی : ++A

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : RZ32اینجا کلیک کنید

وبسایت مرجع : RR39اینجا کلیک کنید

47٬350٬000 تومان
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت
فروش ویژه
 

ظرفیت و فضای بزرگتر داخل فریزر 

فریزر شما دارای یک ظرفیت بزرگ است و با ظرافتی خاص در یک چارچوب زیبا و شیک طراحی شده است که به راحتی خود را با آشپزخانه ی شما ترکیب می کند.تعداد زیادی قفسه،برای ذخیره سازی مواد غذایی خود در نظر گرفته شده است که باعث می شود دسترسی آسان تر و سریع تری به اقلام مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

ظرفیت یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

از ایجادِ یخ جلوگیری می کند

بدونِ استفاده از فناوری یخ زدگی،گردش هوا را افزایش می دهد تا دمای ثابت را در هر گوشه ای از یخچال حفظ کند که باعثِ جلوگیری از ایجاد یخ می شود.همچنین برای رسیدن به دمای مورد نظر،سریع تر کار می کند و دوام و عمر سیستم خنک کننده را افزایش می دهد و مانع از اتلاف انرژی در def می شود.

یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

سیستم خنک کننده یخچال سامسونگ

 سیستم خنک کننده به طور مداوم نوسان دما و هوا را کنترل می کند و هر گوشه و نقطه ای از یخچال را خنک می کند.هوای سرد از طریق دریچه های مختلف که در هر سطح از قفسه ها ایجاد شده تا هوا در آنها جریان پیدا کنند و اینکار باعث طول عمر بیشتر مواد غذایی می شود.

سیستم خنک کننده یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

ظرافت و هماهنگی در طراحی

طراحی زیبایِ چارچوب و کابینه ی یخچال دوقلو سامسونگ یک زاویه ی دیدِ فوق العاده و شیک را از خود به نمایش می گذارد که باعث می شود آشپزخانه ی شما جلوه ی زیباتری به خود بگیرد.همچنین شما می توانید درب های یخچال را به صورتی آزادانه باز و بسته کنید بدونِ آنکه فضایی را مسدود کنید.

طراحی یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39طراحی یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

کنترل از راه دور

این یخچال،دارای یک دانگل هوشمند است بنابراین شما می توانید از هر نقطه و مکانی که می خواهید با استفاده از یک برنامه ی خاص در تلفن هوشمند خود هر آنچه را که می خواهید انجام دهید و بررسی کنید.

کنترل از راه دور یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

دقیق و با دوام

کمپرسور دیجیتال اینورتر به صورت خودکار سرعت خود را در واکنش به سیستم خنک کننده در 7 سطح تنظیم و آماده می کند.بنابراین این کار باعث می شود که انرژی کمتری مصرف شود و نویز را کاهش دهد و باعث افزایش عمر عملکرد یخچال می شود.

یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

مصرف انرژی کمتر، روشنایی بیشتر 

 LED به کار رفته در بالای محفظه ی یخچال سامسونگ باعث روشنایی بیشتر می شود.این LED ها باعث می شوند هر گوشه و نقطه ای را روشن تر کنند و دسترسی سریع تری به مواد غذایی و اقلام مورد نظر خود پیدا کنیم.

روشنایی داخل یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

طراحی یخ ساز یخچال سامسونگ

 یخ ساز باریک و کم حجم که فضای بسیار کمی را می گیرد در داخل یخچال قرار داده شده است.پس از رها کردن و باز کردن درب قفسه، فضای ذخیره سازی فوق العاده ای را به شما ارائه می دهد.

طراحی یخ ساز یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

ظرفیت و فضای بزرگ داخل یخچال 

یخچال سامسونگ دوقلو دارای یک ظرفیت بزرگ است اما با ظرافتی خاص در یک چارچوب زیبا و شیک طراحی شده است که به راحتی خود را با آشپزخانه ی شما ترکیب می کند.تعداد زیادی قفسه،برای ذخیره سازی مواد غذایی خود در نظر گرفته شده است که باعث می شود دسترسی آسان تر و سریع تری به اقلام مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

فضای داخل یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

از ایجادِ یخ جلوگیری می کند

بدونِ استفاده از فناوری یخ زدگی ،گردش هوا را افزایش می دهد تا دمای ثابت را در هر گوشه ای از یخچال حفظ کند که باعثِ جلوگیری از ایجاد یخ می شود.همچنین برای رسیدن به دمای مورد نظر، سریع تر کار می کند و دوام و عمر سیستم خنک کننده را افزایش می دهد و مانع از اتلاف انرژی در def می شود.

یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

سیستم خنک کننده یخچال سامسونگ

 سیستم خنک کننده به طور مداوم هر نوسان دما و هوا را کنترل می کند و هر گوشه و نقطه ای از یخچال را خنک می کند.هوای سرد از طریق دریچه های مختلف که در هر سطح از قفسه ها ایجاد شده تا هوا در آنها جریان پیدا کنند و اینکار باعث طول عمر بیشتر مواد غذایی می شود.

سیستم خنک کننده یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

دسترسی آسان به مواد داخل یخچال

اکثر اوقات برای دسترسی به مواد غذایی یا اقلامی که می خواهیم می بایست کلی از اقلام های دیگر یخچال را خالی کنیم تا به چیزی که می خواهیم دسترسی پیدا کنیم.اما حالا برای دسترسی به مواد غذایی و اقلام مورد نیاز، قفسه های اسلایدی قرار داده شده است که به سادگی می توان از آن استفاده کرد. بنابراین شما می توانید به راحتی در خانه یک فروشگاه مواد غذایی سازماندهی کنید و دسترسی سریع تری به اقلام مورد نیاز خود داشته باشید.

دسترسی آسان به داخل یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

از درب های داخل یخچال بهره ببرید 

قرار دادن اقلام بزرگ با شکل های مختلف می تواند برای یک یخچال چالشی بزرگ باشد.بنابراین سامسونگ یک مکان خاص را برای اقلام مختلف تهیه کرده که به شما کمک می کند اقلامی مانند بطری و کارتن ها را در آن قرار دهید.

فضای نگهداری اجسام بزرگ در یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

مصرف انرژی کمتر، روشنایی بیشتر 

 LED به کار رفته در بالای محفظه ی یخچال باعث روشنایی بیشتر می شود.این LED ها باعث می شوند هر گوشه و نقطه ای را روشن تر کنند و دسترسی سریع تری به مواد غذایی و اقلام مورد نظر خود پیدا کنید.

یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

رطوبت مطلوب داخل یخچال سامسونگ RZ32-RZ39

رطوبت مطلوبِ داخل یخچال سبب می شود که میوه ها و سبزیجات را به مدت طولانی تری در خود نگه دارد و باعث طول عمر بیشتر میوه ها و سبزیجات می شود.برای ایجاد رطوبتی مطلوب،دریچه ها به طور خودکار باز و بسته می شوند تا دما و هوای داخل یخچال به حدِ میزان خود برسد.

یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39

Product Details

شناسه کالا : 210000383377
کشور ساخت : کره
ابعاد دستگاه : ارتفاع : 1853 میلی متر -پهنا595 میلی متر -عمق با درب : 694 میلی متر
دفترچه راهنما :
دسترسی سریع :
وزن : 73.5 Kg
یخساز :
میزان نویز : 39
قفل کودک :
نوع موتور : اینورتر
برچسب انرژی : A++
جنس درب : استیل
چک کردن هوشمند :
لامپ داخلی : LED
قفسه های شیشه ای :
قفسه پلاستیک :
درب سبد مواد لبنی :
سبد سبزیجات :
طراحی متالیک - کشو :
حجم فریزر : 19 kg/24hr
سیستم خنک کننده :
سیستم آبریز :
سیستم یخ ریز :
کنترل دما :
هشدار بازماندن درب :
یخچال سامسونگ دوقلو RZ32 - RR39 در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید