یخچال ال جی ساید بای ساید J327

,
5/5

حجم یخچال : 855 لیتر

نوع موتور : اینورتر

Door In Door : دارد

یخساز : دارد

آبریز : دارد

قابلیت اتصال آب شهری : دارد

ضد عفونی کننده : دارد

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

300,000 تومان

دسترسی سریع و ظرفیت بالای یخچال

یخچال ال جی J327 از ظرفیت بالایی برخوردار است و میتوانید دسترسی سریعی به یخچال داشته باشید بدین معنا که شما میتوانید مواد غذایی ، سبزیجات و میوه های زیادی را در داخل یخچال ذخیره نمایید و به محتوای یخچال نیز دسترسی سریع تری داشته باشید.

دسترسی سریع به محتوای داخل یخچال ال جی ساید بای ساید J327

قابلیت درب Door In Door

Door In Door یکی از طراحی های جدیدی است که در یخچال های نسل جدید به کار رفته است. این قابلیت به شما این امکان را میدهد که بدونِ باز کردن درب اصلی یخچال ، به محتوایی همچون نوشیدنی ها و میان وعده ها دسترسی سریع داشته باشید همچنین سبب میشود که 46 درصد هوای کمتری از فضای یخچال خارج شود.

یخچال ال جی ساید بای ساید J327

طراحی مخزن آب

درب مخزن آب از طراحی هوشمندانه ای برخوردار است به گونه ای که به سادگی می توانید آب داخل یخچال را دور بریزید. همچنین مخزن آب این یخچال از ظرفیت 4 لیتری برخوردار است و از آنجایی که این یخچال قابلیت اتصال به آب شهری را دارد در کوتاه ترین زمان ممکن ، مخزن آب را پر میکند.

طراحی مخزن آب یخچال ال جی ساید بای ساید J327

فضای بیشتر برای ذخیره سازی یخ

در داخل یخچال مخزنی باریک برای ذخیره سازی یخ طراحی شده است که منجر به ایجاد فضای بیشتری برای ذخیره ی یخ ها میشود.

فضای داخل یخچال ال جی ساید بای ساید J327

فضای بطری و اقلام کوچک

یخچال ال جی J327 ، برای بطری ها نیز قفسه ای مخصوص در نظر گرفته است و شما می توانید حداقل تعداد چهار بطری را در داخل آن قرار دهید همچنین فضای مطلوبی را برای اقلام کوچک تری مانند گوشت ، پنیر و ... تبیین کرده است.

یخچال ال جی ساید بای ساید J327

یخچال ال جی ساید بای ساید J327

ایجاد رطوبت کافی

ایجاد رطوبت بیش از حد در داخل یخچال باعثِ تبخیر و از بین رفتن مواد و اقلام موجود در داخل یخچال میشود اما این یخچال با وجود سیستم خودکاری که دارد رطوبت داخل یخچال را تنظیم میکند و باعث طولانی تر شدن عمر مواد غذایی و اقلام ها میشود.

یخچال ال جی ساید بای ساید J327

طراحی جعبه های داخل یخچال

جعبه های داخل یخچال بسیار هوشمندانه طراحی شده اند به طوریکه یخچال ال جی J327 با استفاده از یک سوئیچ ساده به نام FRESH Balancer  به شما این امکان را داده است که با گذاشتن روی حالت میوه یا سبزیجات دمای مربوط به اقلام مورد نظر خود را به شیوه ای استاندارد تنظیم نمایید.

طراحی جعبه های داخل یخچال ال جی ساید بای ساید J327

فیلتر هوای هوشمند

فیلتر هوای هوشمند نه تنها میتواند باکتری ها را به طور صد درصدی از بین ببرد بلکه بوی بد داخل یخچال را نیز کاهش میدهد تا بتوانید مواد غذایی ، سبزیجات و میوه ها را به طوری کاملا بهداشتی نگه دارید.

فیلتر هوای هوشمند در یخچال ال جی ساید بای ساید J327

صرفه جویی در انرژی با کمپرسور خطی اینورتر

کمپرسور خطی اینورتر منحصر بفرد ال جی به جای استفاده از یک درایو متقابل معمولی از یک درایو پیستون خطی استفاده میکند که منجر به ایجاد اصطکاک داخلی کمتری میشود و در نتیجه باعث میشود تا 32 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

کمپرسور خطی اینورتر یخچال ال جی ساید بای ساید J327

محصولات مشابه