کولرگازی سرد و گرم 30000 گری

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی 

قدرت موتور : گرمایشی 30500 ، سرمایشی 30000

قدرت پرتا باد : 16 متر 

فیلتر ضد باکتری : دارد

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، چپ ، راست

قابلیت پوشش مساحت : 100 متر

نوع موتور : T3 

کشور ساخت قطعات : استرالیا

کشور مونتاژ : چین

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

کولرگازی سرد و گرم 30000 گری

کولرگازی سرد و گرم 30000 گری ، دارای حالت سرمایشی و گرمایشی است و از این کولرگازی می توان برای خانه و محیط های بزرگ استفاده کرد که تا مساحت 100 متر را پوشش می دهد. همچنین قدرت پرتاب باد این کولرگازی 16 متر است و این مزیت بسیار بزرگی است که در کولرگازی 30000 گری ایجاد شده است. کولرگازی گری از جمله اسپلیت های محبوب و پرکاربرد در چند سال اخیر در بین مردم بوده است. میزان نویز پنل این کولرگازی را 37 و میزان نویز موتور آن را 47 دسی بل محاسبه کرده‌اند که فضای بسیار آرام و لذت بخشی را برای شما فراهم می آورد.

کمپرسور T3 و گاز مصرفی 

گری در این کولرگازی از کمپرسور T3 بهره برده است و این بدان معناست که قدرت بیشتری نسبت به کمپرسورهای T1 دارد همچنین کولرگازی هایی که از کمپرسور T3 استفاده می کنند بیشتر برای مناطق گرم و خشک و تا دمای 60 درجه مورد استفاده قرار می گیرند و گاز مصرفی این کولرگازی در دو مدل R410 و R22 به صورت مجزا و جدا از هم تولید شده است.

پرتاب باد و زاویه های پرتاب

کولرگازی گری قادر است هوای سرد و گرم را تا 16 متر پرتاب کند و محیط های بزرگتر را هم خنک و یا گرم کند . همچنین این دستگاه با امکان تغییر زاویه پره های آن میتوانید به هر گوشه و زاویه ای که مایل هستید مسیر را تغییر دهید. 

فیلتر ضد باکتری 

کولرگازی گری دارای فیلتر ضد باکتری است که ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد.

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولرگازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید که این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازمه را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه