کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری

قدرت موتور : گرمایش 24737 ، سرمایش 22860

نوع کارکرد : سرمایشی و گرمایشی

قدرت پرتاب باد : 12 متر

فیلتر ضد باکتری : دارد

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، راست ، چپ

راه اندازی مجدد خودکار : دارد

گاز مصرفی : R410

قابلیت پوشش مساحت : 80 متر

نوع موتور : T3 موتور سنگین

کشور ساخت قطعات : استرالیا

کشور مونتاژ : چین

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری

کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری دارای حالت سرمایشی و گرمایشی است و از این کولرگازی می توان برای خانه و محیط های بزرگ استفاده کرد که تا مساحتی حدوداً 80 متری از محیط خانه را پوشش می دهد همچنین قدرت پرتاب باد این کولرگازی ، 12 متر می باشد و این مزیت بسیار بزرگی است که در کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری ایجاد شده است. کولرگازی گری از جمله اسپلیت های محبوب و پرکاربرد در چند سال اخیر در بین مردم بوده است. میزان نویز پنل این کولرگازی را 32 دسی بل و میزان نویز موتور آن را 51 دسی بل محاسبه کرده‌اند که فضای بسیار آرام و لذت بخشی را برای شما فراهم می آورد.

کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری

کمپرسور T3 و گاز R410

گری در این کولرگازی از کمپرسور T3 بهره برده است و این بدان معناست که قدرت بیشتری نسبت به کمپرسورهای T1 دارد همچنینکولرگازی هایی که از کمپرسور T3 استفاده می کنند بیشتر برای مناطق گرم و خشک و تا دمای 60 درجه مورد استفاده قرار می گیرند. نوع گاز مصرفی در این کولرگازی قدرتمند R410 می باشد و از نظر بهداشت و محیط، آلایندگی کمتری را نسبت به گاز R22 به همراه دارد.

پرتاب باد در زوایای مختلف

این کولرگازی قادر است هوای سرد و گرم را تا 12 متر پرتاب کند و محیط های بزرگتر را هم خنک و یا گرم کند. کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری قادر است هوا را در 4 جهت بالا، پایین، راست و چپ پخش کند؛ همچنین در این دستگاه با امکان تغییر زاویه پره های آن میتوانید به هر گوشه و زاویه‌ای که مایل هستید مسیر را تغییر دهید. 

کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری

فیلتر ضد باکتری

کولرگازی گری ، دارای فیلتر ضد باکتری است و ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و محیط خانه‌ی شما را از یک سری بیماری های ویروسی و  باکتریایی از جمله آنفولانزا و بیماری عامل ویروس کرونا پاک می کند.

کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری

عملکرد خودکار

شما می توانید کولر گازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید؛ این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای مناسب را برای اتاق و خانه‌ی خود انتخاب کنید و بعد از آنکه دمای اتاق به این میزان رسید، کولر به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه‌ی مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

کولرگازی سرد و گرم 24000 اینورتر گری

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه