کولر گازی گری اکسنت 24000 accent-h24h1

,
5/5

قدرت موتور : سرمایشی 24000، گرمایشی 24000

نوع کارکرد : سرمایشی، گرمایشی

قدرت پرتاب باد : 10 متر

فیلتر ضد باکتری : دارد

نوع موتور : روتاری

گاز مصرفی : R410A

کشور ساخت : چین، تحت لیسانس آمریکا

تولیدکننده

12,680,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

مشخصات و قیمت کولر گازی گری اکسنت 24000 

گری یک شرکت تولید کننده لوازم خانگی در چین است که در زمینه تهویه هوا فعالیت می کند و بزرگرترین تولید کننده تهویه مطبوع مسکونی در جهان به حساب می آید که کولر گازی نیز از محصولات این کمپانی چینی است که در انواع اسپلیت دیواری، پنجره ای، ایستاده و... عرضه می شود. کولر گازی گری اکسنت 24000 نیز محصول جدید این شرکت است که با ظرفیت 24000 دو عملکرد سرمایشی و گرمایشی را ارائه می دهد. کمپرسور روتاری T1 در این کولر گازی از نوع سازگار با گاز مبرد R410A می باشد و برای شرایط آب و هوایی معتدل و حداکثر تا 43 درجه سانتی گراد ساخته شده است. کولر گازی گری اکسنت هوا را در چهار جهت و تا 10 متر پرتاب می کند و در فصل گرما هوایی خنک و در فصل سرما هوایی گرم را ارائه می دهد و محیط شما را به مکانی دلنشین تبدیل می کند. از ویژگی های دیگر این کولرگازی فیلتر ضد باکتری و ضد گرد و خاک است که با جذب ریزگردهای موجود در هوا موجب ایجاد و پخش هوایی سالم و مطلوب می شود و همچنین با حالت خواب نیز عملکردی ساکت و آرام را ارائه می دهد.

مشخصات و قیمت کولر گازی گری 24000 اکست

کمپرسور کولر گازی گری اکسنت

کولر گازی گری اکسنت به کمپرسور روتاری که از کمپرسورهای قدرتمند موجود در کولر گازی ها است مجهز می باشد. این کمپرسور عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهد و قادر است در مدت زمان کوتاهی محیط شما را به دمای مورد نظرتان برساند. از ویژگی های منحصر به فرد این کمپرسور طراحی آن است که دارای مکانیزم جابه جایی مثبت و از نوع چرخشی می باشد و نسبت به کمپرسور پیستونی از مزایایی همچون نصب ساده و آسان، طراحی ساده، قطعات متحرک کمتر، ابعاد کوچکتر، بازدهی بالاتر و... برخوردار است. موتور T1 استفاده شده در کولر گازی گری اکسنت 24000 برای شرایط آب و هوایی حداکثر تا 43 درجه سانتی گراد جوابگو می باشد. 

کمپرسور کولر گازی گری اکست

گاز مصرفی در کولر گازی گری 24000

در این کولرگازی از کمپرسور روتاری استفاده شده که سازگار با گاز R410A می باشد و از این گاز برای خنک کردن محیط استفاده می کند. گاز مبرد R410A به عنوان جایگزینی برای R22 مورد استفاده قرار می گیرد که با محیط زیست سازگار است و آلایندگی کمتری دارد که همین ویژگی نیز باعث شده تا در چند سال اخیر طرفداران بیشتری پیدا کند و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد مخصوصا در کشور های توسعه یافته در اولویت قرار بگیرد. همچنین نقطه جوش این گاز بالاتر است و نیاز به شارژ کمتری دارد و گنجایش سرمای آن نیز کمتر است.

گاز مصرفی در کولر گازی گری 24000

محصولات مشابه