کولرگازی سرد و گرم 28000 T3 جنرال دیجیتال

قدرت موتور : گرمایشی 28500 ، سرمایشی 28000

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی

قدرت پرتاب باد : 10 متر

رادیاتور : طلایی  

فیلتر ضد باکتری : دارد 

جهت های پرتاب باد : چپ ، راست ، بالا ، پایین 

گار مصرفی : R410 

قابلیت پوشش مساحت : 90 متر

نوع موتور : T3 موتور سنگین 

کشور ساخت : چین

کشور مونتاژ : چین

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

0 تومان

کولرگازی سرد و گرم 28000 t3 جنرال دیجیتال

کولرگازی t3 28000 جنرال دیجیتال دارای حالت سرمایشی و گرمایشی است که این امکان را به شما میدهد در طی چهار فصل سال از آن استفاده کنید و نهایت بهره وری را از کولرگازی خود داشته باشید همچنین قابل ذکر است که این کولرگازی در بین محبوب ترین و با دوام ترین کولرگازی هایی قرار دارد که رضایت مشتریان را در پی داشته است.

کولرگازی سرد و گرم 28000 T3 جنرال دیجیتال

کمپرسور T3 و گاز R410

کولرگازی جنرال دیجیتال از کمپرسور t3 بهره برده است که می توان گفت یکی از بهترین موتورهای به کار رفته در کولرگازی ها به شمار میرود که از قدرت بالایی نیز برخوردار است و لازم است که بدانید این نوع کولرگازی بیشتر در مناطق گرمسیر مورد استفاده قرار میگرید. بخش دیگر و مهم کولرگازی گاز مصرفی آن است که برای مصرف کننده بسیار حائز اهمیت است. گاز مصرفی این کولرگازی گاز R410 است و نسبت به گازهای مصرفی دیگر کولرگازی ها از آلایندگی بسیار پایین تری برخوردار است و از هر لحاظ نسبت به گاز های مصرفی دیگر برتری دارد و در آخر میتوان گفت که این کولرگازی از بهترین قطعات ممکن بهره برده است تا رضایت مشتریان را به خود جلب کند و بی دلیل نیست که کولرگازی جنرال دیجیتال محبوبیت بالایی را در بین مصرف کنندگان کسب کرده است.

کولرگازی سرد و گرم 28000 T3 جنرال دیجیتال

جریان هوا

کولرگازی جنرال دیجیتال جریان هوا را از چهار قسمت مختلف خارج میکند تا هوا را به شکلی کامل و استاندارد در قسمت های مختلف خانه پخش کند و هوا و دمای خانه را یکسان سازد.

کولرگازی سرد و گرم 28000 T3 جنرال دیجیتال

فیلتر ضد باکتری (فیلتر ویتامین C)

کولرگازی T3 جنرال دیجیتال دارای فیلتر ضد باکتری می باشد و ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و محیط خانه‌ی شما را از یک سری بیماری های ویروسی و باکتریایی از جمله آنفولانزا و بیماری عامل ویروس کرونا پاک می کند.

کولرگازی سرد و گرم 28000 T3 جنرال دیجیتال

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولرگازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید؛ این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازمه را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه‌ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه‌ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

کولرگازی سرد و گرم 28000 T3 جنرال دیجیتال

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه