کولرگازی سرد و گرم 14000 T3 جنرال دیجیتال

قدرت موتور : گرمایشی 14500 ، سرمایشی 14000

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی 

قدرت پرتاب باد : 6 متر

رادیاتور : طلایی

فیلتر ضد باکتری : دارد

جهت های پرتاب باد : چپ ، راست ، بالا ، پایین

گاز مصرفی : R410 

قابلیت پوشش مساحت : 50 متر

نوع موتور : T3 موتور سنگین

کشور ساخت قطعات : چین

کشور مونتاژ : چین

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

0 تومان

کولرگازی سرد و گرم 14000 t3 جنرال دیجیتال

کولرگازی سرد و گرم 14000 جنرال دیجیتال دارای حالت سرمایشی و گرمایشی است و از این کولرگازی می توان برای محیط های کاری استفاده کرد که مساحتی حدوداً 50 متری را پوشش می دهد همچنین قدرت پرتاب باد این کولرگازی 6 متر می باشد. میزان نویز پنل این کولرگازی را 26 دسی بل و میزان نویز موتور آن را 46 دسی بل محاسبه کرده‌اند که فضای بسیار آرام و لذت بخشی را برای شما فراهم می آورد.

کمپرسور T3 و گاز R410

جنرال دیجیتال در این کولرگازی از کمپرسور T3 بهره برده است و این بدان معناست که قدرت بیشتری نسبت به کمپرسورهای T1 دارد همچنین کولرگازی هایی که از کمپرسور T3 استفاده می کنند بیشتر برای مناطق گرم و خشک و تا دمای 60 درجه مورد استفاده قرار می گیرند. نوع گاز مصرفی در این کولرگازی قدرتمند R410 می باشد و از نظر بهداشت و محیط، آلایندگی کمتری را نسبت به گاز R22 به همراه دارد.

جریان هوا

کولرگازی سرد و گرم 14000 جنرال دیجیتال  قادر است هوا را در 4 جهت بالا، پایین، چپ و راست پخش کند و این بدان معناست که تمامی بخش های خانه به صورت مستقیم خنک می شوند و این سیستم قدرتمند، راحتی و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد.

فیلتر ضد باکتری (فیلتر ویتامین C)

کولرگازی T3 جنرال دیجیتال دارای فیلتر ضد باکتری می باشد و ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و محیط خانه‌ی شما را از یک سری بیماری های ویروسی و باکتریایی از جمله آنفولانزا و بیماری عامل ویروس کرونا پاک می کند.

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولرگازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید؛ این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازمه را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه‌ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه‌ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه