جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات MC-CG715

,
5/5

قدرت موتور : 2100W

نوع جاروبرقی : کیسه دار

نوع لوله : تلسکوپی

نوع فیلتر : HEPA

سیم جمع کن خودکار : دارد

میزان نویز : 65dB

کشور ساخت قطعات : ژاپن

کشور مونتاژ : مالزی 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

3,700,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

طراحی جاروبرقی MC-CG711

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات CG715 در دو رنگ مشکی و سفید که هرکدام جذابیت خاص خود را دارند طراحی شده است. بدنه ی این جاروبرقی نیز بسیار مستحکم و مقاوم در برابر ضربات احتمالی مهندسی شده است و این نکته در مورد محصولات پاناسونیک قابل ذکر است که پاناسونیک ، از گذشته تا به امروز بالاترین کیفیت ها را عرضه و ارائه کرده است و نسل به نسل نیز تکامل یافته است.

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715

موتور قدرتمند

جاروبرقی پاناسونیک CG715 ، از موتور قدرتمند 2100W بهره گرفته است تا ذرات ریز و درشت را با سرعت بالا و قدرت مکش مثال زدنی جمع آوری کند و خانه و محیط ها را عاری از هرگونه ذرات ریز گرد و خاک کند.

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715

لوله ی تلسکوپی 

این جاروبرقی نیز همانند بسیاری دیگری از جاروبرقی ها از لوله ی تلسکوپی و جنس فلز بهره گرفته است. لوله های تلسکوپی بسیار کارآمد هستند برای مثال اگر بخواهید گوشه و کنج های سقف خانه ی خود را تمیز کنید در حالت عادی این کار برای شما بسیار دشوار خواهد بود اما شما میتوانید طول لوله ی تلسکوپی جاروبرقی خود را افزایش دهید و این کار به ظاهر دشوار را میتوانید به سادگی انجام دهید.

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715

فیلتر HEPA

در این جاروبرقی از فیلتر بهداشتی HEPA استفاده شده است. این فیلتر مانع از خروج ذرات گرد و غبار از جاروبرقی پاناسونیک MC-CG915 می شود. فیلتر هپا 99.97 درصد از آلرژن ها و آلاینده ها را جذب کرده و موجب خروج هوایی پاک از جاروبرقی شما می شود.

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715

کابل بلند و شیلنگ انعطاف پذیر 

این جاروبرقی پاناسونیک از کابل 5 متری برخوردار است و با توجه به شیلنگ انعطاف پذیری که دارد شعاع حرکتی شما را تا 8 متر افزایش میدهد و شما میتوانید بدونِ نیاز به پلاگین کردن کابل به پریز های دیگر، محیط خانه ی خود را به صورت یکباره تمیز کنید.

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715

کیسه ی قابل شستشو با ظرفیت 6 لیتری

کیسه ی این جاروبرقی از ظرفیت 6 لیتر برخوردار است و این بدان معناست که محیط های بسیار بزرگ را میتوان بدونِ خالی کردن کیسه پاکسازی کرد همچنین این کیسه ی جاروبرقی قابل شستشو است و میتوانید با خیال راحت و بدونِ هیچ اضطرابی کیسه را شستشو دهید.

جاروبرقی پاناسونیک 2100 وات مدل MC-CG715

محصولات مشابه