جاروبرقی پاناسونیک 2000 وات مدل MC-CJ913

قدرت موتور : 2000 وات

نوع جاروبرقی : کیسه دار

نوع لوله : تلسکوپی 

نوع فیلتر : آنتی باکتریال 

سیم جمع کن خودکار : دارد

میزان نویز : 63dB 

کشور ساخت قطعات : ژاپن

کشور مونتاژ : آلمان

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

0 تومان

عملکرد قدرتمند و با دوام موتور

قدرت موتور جاروبرقی 2000 وات مدل MC-CJ913 پاناسونیک عملکردی درخشان و پایداری را ارائه میدهد و در طول زمان نیز دچار افت کیفیت نخواهند شد . با خرید این محصول میتوانید تمیزی خانه را به صورت صدرصدی تضمین کنید.

لوله ی تلسکوپی 

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ91 از لوله ی فلزی تلسکوپی بهره برده است که برای قسمت هایی مانند سقف خانه ها که دسترسی به آنها دشوار است میتوان با بزرگ کردن لوله ی جاروبرقی به سادگی گوشه های سقف خانه را تمیز کرد.

عملیات آرام و بی سر و صدا

با طراحی منحصر بفردی که این جاروبرقی پاناسونیک دارد هیچ گونه سر و صدای اضافی را از خود تولید نمیکند و یک محیط آرام و کم سر و صدا را به ارمغان می آورد.

فیلتر آنتی باکتریال 

فیلتر ضد باکتری جاروبرقی MC-CJ911 شامل مس و پارچه است که باعث قدرتمند تر شدن عملکرد جاروبرقی میشود . این مس از طریق اتصال شیمیایی ذرات بو را از بین میبرد ، فیلتر را تمیز میکند و کیفیت هوا را افزایش میدهد و بدن شما را در مقابل آلاینده های هوا محفوظ میکند.

بدنه ی مقاوم و شیلنگ طویل

بدنه ی مقاوم این جاروبرقی برای مدت زمان طولانی عملکرد و دوام آن را تضمین می کند. همچنین از شیلنگ انعطاف پذیری برخوردار است که باعث میشود شعاع حرکتی بیشتری برای تمیز کردن محیط خود داشته باشید.

روشن و خاموش کردن با پا

دکمه های خاموش و روشن و سیم جمع کن در این جاروبرقی با اندازه ای بزرگ قرار گرفته اند، این دکمه ها نسبت به فشارهای بالا مقاوم شده اند و شما می توانید با پا جاروبرقی را خاموش و روشن کنید و هنگام پایان نظافت با فشار دکمه سیم جمع کن خودکار برای جمع کردن سیم اقدام نمایید.

قابلیت جذاب دستگیره ی جاروبرقی

دستگیره ی هدایتگر این جاروبرقی بسیار هوشمندانه طراحی شده است به طوری که قسمتی برای قرار دادن نازل و دسترسی سریعتر به آنها در حین تمیز کاری طراحی شده تا بتوانید با سرعت بیشتری به عمل پاکسازی و تمیزکاری خانه بپردازید.

زیبا و درخشنده

جاروبرقی پاناسونیک 2000 وات مدل MC-CJ913 مانند آینه زیبا و درخشان است و با رنگ و جلایی که دارد هنر طراحی محصولات ژاپنی را به رخ می کشد.

کیسه ی قابل شستشو با ظرفیت 6 لیتری

کیسه ی این جاروبرقی از ظرفیت 6 لیتر برخوردار است و این بدان معناست که محیط های بسیار بزرگ را میتوان بدونِ خالی کردن کیسه پاکسازی کرد همچنین این کیسه ی جاروبرقی قابل شستشو است و میتوانید با خیال راحت و بدونِ هیچ اضطرابی کیسه را شستشو دهید.

دستگیره ی حمل

دستگیره ی جاروبرقی MC-CJ913 پاناسونیک بسیار نرم طراحی شده است و به راحتی میتوانید جاروبرقی را به قسمت های مختلف حمل کنید بدونِ آنکه دستان شما را اذیت کند.

کنترل قدرت متغیر

کنترل و تغییر قدرت جاروبرقی ، این امکان را به وجود می آورد که به صورت چند منظوره عمل پاک کنندگی را انجام دهید.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه