اتو بخار دستی فیلیپس 3000 وات مدل GC4887

نوع عملکرد : بخار دستی

نوع کف : تی-یونیک گلاید

توان مصرفی : 3000 وات

گنجایش مخزن آب : 350 میلی لیت

سیستم ضد رسوب : دارد

سیستم ضد چکه : دارد

قطع خودکار : دراد

بخار دهی پیوسته : 50 گرم در دقیقه

بخار دهی لحظه ای : 230 گرم در دقیقه 

مخزن رسوب : دارد

کشور ساخت : هلند

لینک ثبات اصلی بودن : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

اتو بخار فیلیپس مدل GC4887

اتو بخار فیلیپس مدل GC4887 از اتو بخارهای دستی کارآمد و پر قدرت موجود در بازار به حساب می آید. این محصول فیلیپس از قدرت 3000 وات برخوردار است که میتواند در کمترین زمان ممکن گرم شود و اتو را آماده و مهیای اتو کشی لباس ها سازد. این اتو بخار فیلیپس بسیار زیبا و هوشمندانه طراحی شده است به طوریکه میتواند هر نگاه و توجه ای را به سمت و سوی خود بکشاند. خرید این محصول قطعا میتواند نیازهای شما را از یک اتو بخار دستی برآورده سازد. 

بخار دهی پیوسته و لحظه ای

برای از بین بردن سریع چین و چروک لباس ها به یک اتوی قدرتمند با بخار دهی بالا نیاز خواهید داشت. بخار دهی پیوسته ی این اتو بخار 50 گرم در دقیقه است و بخار را به یک میزان در تمام کف منتشر میکند و همین امر سبب میشود که با کمترین میزان حرکت دست بتوانید لباس و پارچه های خود را اتو کشی کنید. بخار دهی لحظه ای آن نیز بسیار قدرتمند است و 230 گرم در دقیقه را تولید میکند. این حالت برای از بین بردن چین و چروک های عمیق کاربرد بیشتری دارد. همچنین از این حالت نیز میتوان در حالت عمودی نیز استفاده کرد.

فناوری های به کار رفته در اتو بخار GC4887

این محصول فیلیپس از برترین اتو بخار های موجود در بازار به شمار میرود که از فناوری و سیستم هایی همچون قطع خودکار، ضد رسوب و ضد چکه بهره برده است. سیستم قطع خودکار یک نکته ی بسیار مهم و حائز اهمیت در اتوهای دستی به حساب می آید. اگر شما به مدت 30 ثانیه اتو را در حالت افقی یا به مدت 8 دقیقه آن را در حالت عمودی نگه دارید اتو به طور خودکار خاموش میشود و لباس و پارچه های شما را از خطرهایی همچون سوختگی و آتش سوزی احتمالی به دور نگه میدارد. سیستم ضد چکه نیز باعث جلوگیری از ریختن و چکه کردن آب در هنگام اتو کشی لباس ها میشود.

گنجایش مخزن آب 

مخزن آب 350 میلی لیتر این اتو بخار فیلیپس که در قسمت جلویی و بالایی دسته طراحی شده است و شما را از پر کردن مجدد مخزن آب در حین انجام اتو کشی لباس و پارچه ها رهایی میسازد. 

طراحی 

بدنه ی اتو بخار GC4887 بسیار مستحکم و با ترکیب رنگ بنفش و مشکی ترسیم شده است. زیبایی و شیک بودن این محصول، قطعا نقش بسیار مهمی را در انتخاب شما ایفا میکند. جدا از زیبایی و جذابیت این محصول میتوان به طراحی هوشمندانه ی آن اشاره کرد. همانطور که در قسمت تصاویر محصول مشاهده کرده اید، دهانه ی آن باریک تر نسبت به بدنه طراحی شده است تا بتواند به قسمت های سخت همانند زیر دکمه ها نیز که اتو کشی آنها بسیار دشوار است نفوذ پیدا کند. دسته ی اتو بخار از جنس آرگونومیک است و کار با آن بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود. با این اتو بخار فیلیپس به مدت طولانی میتوانید لباس و پارچه ها را اتوکشی کرده بدونِ آنکه در دستان خود احساس خستگی کنید.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه