آبمیوه گیری فیلیپس 1000 وات مدل HR1871

قدرت موتور : 1000 وات

ظرفیت : 1.5 لیتر

سیستم ضد چکه : دارد

کارکرد : تک کاره

سیستم تنظیم کننده سرعت : دارد

جنس تیغه : فولاد ضد زنگ

جنس بدنه : آلومینیوم 

کشور ساخت : هلند 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

آبمیوه گیری فیلیپس

آبمیوه گیری HR1871 از طراحی زیبا و مدرن و قدرت موتور 1000 وات برخوردار است و همانند دیگر محصولات فیلیپس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و قطعا میتواند رضایت شما را به دنبال داشته باشد. این آبمیوه گیری به لطف سیستم و فناوری نوآورانه ای که دارد حداکثر 10 درصد آب بیشتری را از میوه ها میگیرد و میتواند 2.5 لیتر آبمیوه را به صورت یکجا تهیه و فراهم کند. یکی از قابلیت های قابل توجه و چشمگیری که این آبمیوه گیری فیلیپس از آن برخوردار است تنظیم سرعت است به طوریکه شما میتوانید با توجه به نوع و سختی میوه ها سرعت آن را کاهش یا افزایش دهید. 

جنس تیغه

تیغه های آبمیوه گیری HR1871 از جنس فولاد ضد زنگ است و یکی از مزیت های بزرگ این آبمیوه گیری فیلیپس تلقی میشود. از این پس هیچ گونه نگرانی بابت خراب شدن تیغه ها یا زنگ زدن آنها و تاثیر بر طعم و خاصیت میوه ها نخواهید داشت و با آسوده خاطر کامل میتوانید از دستگاه آبمیوه گیری به طور مرتب بهره بگیرید.

دهانه ی ورودی 

دهانه ی ورودی آبمیوه گیر HR1871 نیز 80 میلمیتر است و شما را قادر ساخته است تا بتوانید میوه هایی مانند سیب و پرتقال را بدون نیاز به برش دادن در داخل آن قرار دهید و یک آبمیوه ی گوارا و خالص را سرو کنید.

فناوری QuickClean 

آبمیوه گیری فیلیپس برای شستشوی راحت از فناوری QuickClean بهره گرفته است. این فناوری به شما این امکان را میدهد که به سادگی هرچه تمام تر و در مدت زمان 1 دقیقه ای دستگاه آبمیوه گیری را به طور کامل تمیز کنید. کافی است که آب را در داخل دهانه ی ورودی بریزید و سپس آن را روشن کنید تا دستگاه به طور کامل قسمت هایی را که دسترسی به آنها دشوار است به خوبی تمیز کند.

گیر کردن پالپ میوه ها در فیلتر

فیلتر این آبمیوه گیری اجازه ی ورود دانه ها را به داخل آبمیوه نمیدهد تا یک نوشیندنی خالص و گوارا را برای سرو کردن شما مهیا و فراهم سازد. همانطور که گفتیم فیلتر از ورود پالپ میوه ها جلوگیری میکند و در مرور زمان نیز نیاز به پاک کردن دارد. تمیز کردن فیلتر این آبمیوه گیری بسیار ساده است، کافی است که فیلتر را از بدنه جدا کنید و به صورت مجزا آن را به وسیله ی آب و اسفنج شستشو دهید.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه