سیستم صوتی سونی Shake-V11

,
5/5

ورودی و خروجی : میکروفون - USB

توان خروجی : 470W

دی جی : دارد

قابلیت پخش DVD : دارد

اتصال بی سیم : بلوتوث - NFC

کشور ساخت : مالزی

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

ویدیویی زیبا از سیستم صوتی سونیShake-V11

قابلیت Karaoke

مسابقات کارائوکه به کمک سیستم صوتی سونی V11 بسیار آسان است. شما می توانید از طریق اتصال USB و یا  سی دی شروع به آهنگ سازی کنید. این سیستم با داشتن دو ورودی میکروفون این امکان را فراهم می کند تا با دوستانتان به طور همزمان آهنگ های مورد نظر خود را بخوانید.

سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11

Party Chain و افزایش قدرت صوتی

برای افزایش قدرت صدای شیک سونی V11 می توانید چندین اسپیکر را برای خروجی صدای بیشتر به هم وصل کنید؛ فقط کافیست یک دستگاه را به عنوان دستگاه اصلی انتخاب کنید و دیگر سیستم ها را در پخش موسیقی با هم هماهنگ سازی کنید.

سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11

شخصی سازی محتوا از طریق برنامه‌ی Music Center سونی

با استفاده از شیک سونی V11 تنظیمات خود را اعمال کنید؛ Music Center که قبلاً با نام SongPal نیز شناخته می شد را به سادگی دانلود کرده و بر روی گوشی های خود نصب کنید. شما می توانید لیست پخش های مورد علاقه‌ی خود را از طریق گوشی یا USB بر روی شیک V11 سونی به اجرا در آورید.

سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11

ایجاد فضایی خاص با کمک چراغ های اسپیکر

جو را با روشنایی رنگ آبی بلندگو در هنگام پخش موسیقی زیبا کنید. اسپیکر سیستم صوتی سونی V11 به همراه چراغ LED آبی رنگ آن، فضای پارتی شبانه را برای شما شبیه سازی می کند.

سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11

طراحی کاربردی

به لطف طراحی جمع و جور سیستم صوتی سونی V11 می توانید به آسانی آن را حمل کرده و با فضای کمی که اشغال می کند، در هر بخشی از خانه قرار دهید.

قابلیت Karaoke در سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11 مسابقات کارائوکه به کمک سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11 بسیار آسان است. شما می توانید از طریق اتصال USB و یا سی دی شروع به آهنگ سازی کنید. این سیستم با داشتن دو ورودی میکروفون این امکان را فراهم می کند تا با دوستانتان به طور همزمان آهنگ های مورد نظر خود را بخوانید. سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11 Party Chain و افزایش قدرت صوتی برای افزایش قدرت صدا حتی بیشتر از این هم می توانید چندین اسپیکر را برای خروجی صدای بیشتر به هم وصل کنید؛ فقط کافیست یک دستگاه را به عنوان دستگاه اصلی انتخاب کنید و دیگر سیستم ها را در پخش موسیقی با هم هماهنگ سازی کنید. سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11 شخصی سازی محتوا از طریق برنامه‌ی Music Center سونی با استفاده از سونی تنظیمات خود را اعمال کنید؛ Music Center که قبلاً با نام SongPal نیز شناخته می شد را به سادگی دانلود کرده و بر روی گوشی های خود نصب کنید. شما می توانید لیست پخش های مورد علاقه‌ی خود را از طریق گوشی یا USB بر روی شیک V11 سونی به اجرا در آورید. سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11 ایجاد فضایی خاص با کمک چراغ های اسپیکر جو را با روشنایی رنگ آبی بلندگو در هنگام پخش موسیقی زیبا کنید. اسپیکر این سیستم صوتی به همراه چراغ LED آبی رنگ آن، فضای پارتی را برای شما جلوه سازی می کند. سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11 طراحی کاربردی به لطف طراحی جمع و جور سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11 می توانید به آسانی آن را حمل کرده و با فضای کمی که اشغال می کند، در هر بخشی از خانه قرار دهید. سیستم صوتی سونی مدل Shake-V11

محصولات مشابه