یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4

,
5/5

ظرفیت : 34 فوت

نوع موتور : اینورتر

برفک : ندارد

یخساز : دارد

آبریز : دارد

تعداد درب و کشو : 4 عدد

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد 

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

قیمت و مشخصات یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 

یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4 درب، از ظرفیت بالایی برخوردار است و با توجه به طراحی زیبا و چشم نوازی که دارد می تواند در بین انتخاب های برتر شما برای اضافه کردن به محصولات خانگی خود قرار بگیرد. طراحی مدرن این یخچال می تواند هر نگاه و توجه ای را به خود جلب کند و فضا و دیزاین محیط شما را جذاب تر و مدرن تر جلوه دهد.

کشو مستقل ساید بای ساید فرنچ

یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4، برای پاسخگویی به خواسته ها، سلایق و نیاز های شما طراحی شده است. در داخل یخچال سامسونگ فرنچ 4، کشویی مستقل قرار گرفته است که به خودی خود یخچالی مجزا میباشد که شما را بسته به نیازهای خود قادر میسازد که اقلام و مواد غذایی و دسر خود را در آن قرار دهید. این کشو قسمت مواد غذایی (گوشت/ماهی)، نوشیدنی های سرد، میان وعده ها و غذا ها را از هم جدا ساخته و هر یک از آنها را با توجه به دمای مناسب خود نگهداری میکند.

نگهداری مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات با Twin Cooling Plus 

 Twin Cooling Plus باعث حفظ رطوبت بالای یخچال میشود و عمر و دوام میوه ها و سبزیجات را طولانی تر می کند و همچنین در قسمت فریزر به گونه ای عمل میکند که تا عصاره و طعم واقعی مواد غذایی را حفظ کند.

یخچال سامسونگ فرنچ به وسیله Twin Cooling Plus سلامت میوه و مواد غذایی را تضمین میکند.

نورپردازی به وسیله لامپ های LED

نورپردازی LED به یخچال سامسونگ شما جذابیت خواهد بخشید. لامپهای LED قرار گرفته، زیبایی خاصی را به طراحی داخلی این یخچال بخشیده است و از طرفی دیگر 20% انرژی کمتری را نسبت به لامپ های معمولی مصرف میکند. 

لامپ LED یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4

سهولت بیشتر و مهندسی شده

دسته های یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4 سهولت دسترسی کاربر را بیشتر کرده است. دسته های این یخچال، مهندسی شده طراحی شده اند که باز و بسته کردن کشو و درب های یخچال را بسیار آسان کرده است به طوریکه یک کودک نیز می تواند از پس اینکار برآید.

طراحی دسته های یخچال سامسونگ French 4

فضای ذخیره سازی بیشتر

 طراحی این یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4 بسیار هوشمندانه بوده به طوریکه حداکثر فضا را در اختیار شما قرار داده و کمترین فضا را به خود گرفته است. ظرفیت 101 لیتر این یخچال شما را قادر می سازد که از خریدهای خود بابت فضای یخچال نگرانی نداشته باشید و تمامی مواد غذایی، سبزیجات، میوه و سایر اقلام ها را با خیالی آسوده در آن ذخیره نمایید.

یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4

صفحه نمایش لمسی LED 

صفحه نمایش دیجیتال و لمسی یخچال سامسونگ ساید بای ساید RFG28MESL1 شما را قادر می سازد که بسیار ساده قسمت آبریز و یخ ریز یخچال خود را کنترل نمایید. قسمت آبریز و یخ ریز این یخچال با طراحی زیبا و جا داری که دارد، میتواند فنجان هایی را که از ارتفاع بالایی برخوردار هستند را در آن قرار داد و آب و یخ مورد نیاز خود را تامین کرد.

صفحه نمایش لمسی LED آبریز یخچال سامسونگ ساید بای ساید فرنچ 4

محصولات مشابه