یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RS51

,
5/5

 حجم یخچال : 30 فوت 

نوع خنک کننده : دو قلو 

ضد عفونی کننده : دارد

برچسب انرژی : +A

قابلیت اتصال آب شهری : دارد

محافظ خنک کننده : دارد

هشدار باز ماندن دَر : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

17,200,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

طراحی مدرن و فوق العاده برای آشپزخانه

RS51 با این طراحی جدید می تواند جذابیت را به خانه شما ببخشد.دستگیره های ظریف و لولای پنهان،ظرافت و نوآوری جدید که می تواند هر آشپزخانه ای را مدرن تر و خود را با آن ترکیب کند.هنوز چشم های فراوانی وجود دارد که آن ها را بخاطره طراحی زیبای داخلی و بیرونی خود به تحسین وا دارد.

 

دو سیستم خنک کننده ™،بهترین ها را برای شما ارائه می کند

RS51 از دو جریان هوای جداگانه و کنترل دقیق دما برای حفظ رطوبت مطلوب در هر دو طرف یخچال و فریزر استفاده می کند.این دو سیستم خنک کننده  ™ به شما کمک می کند که میوه های خود را به تازگی نگه دارید و فریزر یخچال نیز مانع از آب شدن بستنی شما می شود و در داخل یخچال مکعب های یخی و قفسه هایی قرار داده شده است که مانع از خراب و گندیده شدن مواد غذا شما می شود.

عمر غذاها را طولانی تر و مصرف را کاهش می دهد

این تکنولوژی و نوآوری دیجیتال موجب صرفه جویی و ذخیره ی انرژی می شود.نه(9)سنسور در یخچال قرار داده شده که درجه ی حرارت و رطوبت متغیرهای داخلی و خارجی آن را، پیگیری و ردیابی کنند.کمپروسور دیجیتال اینورتر،تنظیمات را بهینه سازی و بدونِ نیاز به توقف،راه اندازی مجدد می کندو در نتیجه 24در صد کمتر از کمپرسورهای معمولی انرژی مصرف می کند.  

جریان چند کانالِ

چند جریان تهویه در هر سطح کار می کند و دریچه های کوچک بر روی قفسه ها برای حفظ درجه های حرارتِ یخچال و فریزر خصوصا موقع باز شدن درب قرار داده شده است که با خنک کردن همزمان چند قسمت از هر محفظه باعثِ سالم ماندن و عمر بیشتر غذاها می شود.

طراوت ، تازگی و مانع از انجماد و یخ زدگی 

شما دیگر در زندگی روزمره ی خود نیازی به خنک کردن داخل یخچال و فریزر ندارید زیرا دیگر قرار نیست در یخچال های شما انجماد و یخ زدگی رخ بدهد.ویژگیِ دیگر خنک کننده های فریزر سامسونگ این امکان را فراهم می سازد که سرما و یخ زدگی را از بین ببرد.حالا شما می توانید ارزش و مغذی بودن و تازگی مواد غذایی خود را حفظ کنید و وقت بیشتری را برای کار و فعالیت های روزانه ی خود در اخیتار داشته باشید.علاوه بر این،با حفظ درجه حرارتِ فریزر نیازِ کمتری برای ایجاد انرژی خواهد بود و عمر و دوام سیستم خنک کننده را افزایش می دهد.

روشی بهتر برای صرفه جویی در انرژی

LEDهای به کار رفته باعث روشنایی بیشتر و زیباییِ داخل یخچال سامسونگ و خودنمایی مواد غذایی می شود.با دسترسی آسان تر و زمانی کمتر برای پیدا کردن نیاز های خود مانند مواد غذایی موقع باز کردن درب صرف کنید.طراحی جذابِ فضای ذخیره سازی باعث می شود که طبقه و قسمت های بیشتری برای قرار گیری مواد غذایی ایجاد شود همچنین این یخچال گرما تولید نمی کند و مصرف کمتری نسبت به لامپهای معمولی دارد که هر دو به صرفه جویی در انرژی به شما کمک می کند.

فناوری  EZ

سه سطح یا سه ردیف از جعبه های بزرگ به شما کمک می کند تا همه چیز را از غذاهای یخ زده به دسر های یخ زده تبدیل کنید.از آنجا که جعبه ها شفاف و قابل مشاهده هستند دیگر نیاز نیست آن ها را خارج کنید تاببینید چه چیز هایی را در داخل آن قرار داده اید و به راحتی قابل جا به جایی هستند.

باکس و جعبه بزرگ

برای سبزیجات،جعبه ی بزرگی تبیین و فراهم شده که می توان با کنترل درجه ی حرارت و فضای ذخیره سازی عمر آنها را افزایش داد.

محصولات مشابه