یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل RH77

,
5/5

ظرفیت : 32 فوت - 768 لیتر

آبریز : دارد

سیستم کنترل دما : دارد

قابلیت تنظیم دما های متفاوت (در هر قسمت) : دارد

موتور : اینورتر

door in door : دارد

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

27,200,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

دسترسی به محتویات داخلی یخچال تنها با سر انگشت

با طراحی بسیار زیبای door in door این یخچال شما می توانید خیلی سریع تر و بدون باز کردن درب اصلی به محتویات یخچال دسترسی داشته باشید.

دسته بندی های یخچال ، شما را در دسترسی سریع تر به خوراکی ها و نوشیدنی ها یاری میکنند

با دسته بندی های خاص این یخچال هر یک از اعضای خانواده ی شما می توانند به راحتی و سهولت هرچه بیشتر به موارد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و از آن استفاده کنند . به طوری که می توانید برای فرزندانتان و برای کل خانواده و برای مواد غذایی مورد نیاز خود قسمت هایی جداگانه را در نظر بگیرید.

گرفتن هوای سرد

نگهدارنده فلزی خنک کننده یخچال سامسونگ در داخل درب ورودی قرار گرفته است و درجه حرارت مطلوب را در یخچال حفظ می کند، به طوری که غذای تازه باقی می ماند، حتی اگر اکثر مواقع درب ShowCase را باز و بسته کنید. فلز درب سرد می شود و هدایت حرارتی آن به سرعت به بازگرداندن هر گونه افت حرارت در زمانی که درب دوباره بسته می شود کمک می کند ، به طوری که غذاها بهتر حفظ می شوند.

طراحی بینظیر و شیک

با طراحی بی نظیر و حرفه ای این یخچال شما می توانید آشپزخانه خودتان را به زیباترین شکل تزئین کنید ، این یخچال با طراحی بینظیر و رنگ فوق العاده ، زیبایی بیشتری به آشپزخانه مدرن شما می بخشد.

پخش کامل هوای خنک - دسترسی راحت به مواد غذایی

یخچال ساید بای ساید سامسونگ RH77 به صورتی طراحی شده که شما به راحتی به مواد غذایی و نوشیدنی های خود دسترسی داشته باشید - همچنین این یخچال هوای خنک را به طور مساوی و 100% در کل فضای یخچال پخش می کند.

یخ ریز و آبریز ، فضای کمتر ، یخ بیشتر

با یخ ریز و آبریز حرفه ای این یخچال همیشه هر دو در دسترس خواهند بود و با طراحی نوآورانه قسمت یخساز این یخچال فضای کمتری را به خود گرفته و در عوض یخ بیشتری تولید خواهد کرد ، که این به خودی خود این یخچال رو از سایر یخچال ها متمایز می کند.

محصولات مشابه