لباسشویی سامسونگ 8 کیلو مدل WD80 5410

ظرفیت : شستشو 8 کیلوگرم ؛ خشک کن 6.5 کیلوگرم

دور موتور : 1400 دور در دقیقه

میزان نویز : 54 dB

سیستم اکوبابل : دارد

نوع موتور : دیجیتال اینورتر

رنگ : نقره ای

مصرف انرژی : +++A

کشور ساخت : کره

تعداد برنامه های شستشو : 15

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

شستشو با آب سرد | ذخیره انرژی

لباسشویی کارآمد WD80 ، محصولی از شرکت سامسونگ است؛ این لباسشویی دارای برنامه های متنوعی است که هر کدام ویژگی خاصی به آن می دهد. شما می توانید با شستن بارهای زیاد در دماهای پایین به کمک فناوری Eco Bubble به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. این حالت با ترکیب آب و هوا و مواد شوینده موجب تولید حباب می شود؛ حباب ها با سرعت زیادی به لباس ها نفوذ کرده و لکه ها و کثیفی ها را به راحتی از بین می برند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

حذف لکه های فشرده

شما می توانید با انتخاب حالت Bubble Soak در لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80 تمامی لکه های سرسخت را از روی لباس خود پاکسازی کنید؛ در این حالت، لباس ها به طور کامل در حباب ها خیس می شوند و لکه ها سست شده و به طور مؤثری از بین می روند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

پاکسازی کامل و ضدعفونی لباس ها به کمک فناوری Air Wash

حالت Air Wash در لباسشویی WD80 موجب ضدعفونی کامل لباس های شما می شود؛ به این موجب، لباس ها همیشه بوی تازه می دهند؛ در حالت Air Wash با استفاده از هوای گرم، بوهای ناخوشایند برداشته می شوند و باکتری ها بدون استفاده از آب یا مواد شوینده از بین می روند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

بادوام

یک موتور اینورتر دیجیتال برای بهره وری از قدرت بالا با حداقل سر و صدا برای لباسشویی WD80 در نظر گرفته شده است که عملکرد فوق العاده و طولانی مدت آن را تضمین می کند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

عیب یابی آسان

Smart Check یا سیستم عیب یابی خودکار در این لباسشویی ، عیب ها و نقایص آن را تشخیص داده و آسان ترین راه حل را به شما پیشنهاد می دهد. این سیستم از طریق برنامه ی تلفن هوشمند شما کار می کند و باعث می شود تا در وقت شما صرفه جویی شود و از هزینه فراخوان تعمیرکار جلوگیری می کند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

سازگار با محیط زیست

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80 دارای حالتی به نام Eco Drum Clean است؛ این حالت با محیط زیست سازگار است و باعث می شود لباسشویی بتواند کثیفی های ساده را بدون استفاده از مواد شیمیایی پاکسازی کند.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

صرفه جویی در وقت

برنامه Quick Wash بهترین راه حل برای زندگی پرمشغله ی شماست. این حالت باعث می شود تا لباسشویی لباس های آلوده را سریع تر بشوید و به موجب این در وقت شما صرفه جویی می شود.

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

مراقبت از پارچه های لطیف

طراحی منحصر به فرد قسمت داخلی درام این لباسشویی ، موجب محافظت از لباس های ظریف شما می شود. سوراخ های کوچک برای خروج آب به گونه ای ساخته شده اند تا لباس های شما در آن گیر نکنند و موجب پارگی آنها نشود. 

لباسشویی 8 کیلو سامسونگ مدل WD80

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه