ظرفشویی سامسونگ 13 نفره مدل 5010

ظرفیت : 13 نفره

نوع موتور : روتاری

برچسب انرژی : A

تعداد سبد : 2 عدد

تعداد برنامه های شستشو : 3 برنامه و 4 حالت

میزان نویز : 52dB

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

ماشین ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل 5010

ماشین ظرفشویی 5010 محصولی جذاب و کارآمد از سوی شرکت سامسونگ است. این محصول با استایلی زیبا و درخشان طراحی شده است و از موتور قدرتمند روتاری بهره گرفته است که باعث بهره وری بیشتر از ظرفشویی و صرفه جویی در انرژی میشود. ظرفشویی 5010 دارای ظرفیتی 13 نفره و 2 عدد سبد است که به شما امکان فضای کافی برای ذخیره ی اقلام و ظروف را به شما میدهد همچنین این ظرفشویی دارای 3 برنامه و 4 حالت شستشو است و از قابلیت های دیگری همچون قفل کودک و شستشوی نیمه بار نیز برخودار است. در هنگام انجام عملیات شستشو نیز میزان صدای 52dB را از خود تولید میکند. برای آشنایی بیشتر، عملکرد داخلی ظرفشویی را در ویدیوی زیر مشاهده فرمایید.

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل 5010

انعطاف پذیری و تنظیم آسان ارتفاع فضای داخل  

فضای داخل ظرفشویی انعطاف پذیر و قابل تنظیم است. شما میتوانید با کمک ماشه، قفسه را به اندازه ی 50 میلیمتر افزایش یا کاهش دهید. با ایجاد فضای بیشتر در قفسه های پایین میتوانید ظروف ها و گلدان های بزرگ را در ظرفشویی قرار داده و آنها را شستشو دهید.

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل 5010

عملیات نیمه بار

Half Load انعطاف پذیری و بهره وری شما از این ظرفشویی سامسونگ را افزایش میدهد. Half Load به معنی نیمه بار است و به شما این امکان را میدهد ظروف های کم تعداد خود را با صرف انرژی و زمان کمتری شستشو دهید و از ظرفشویی خود نهایت بهره وری را داشته باشید.

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل 5010

شستشوی بهداشتی برای از بین بردن باکتری و لکه ها

برای انجام شستشوی بهداشتی میتوانید آپشن و حالت شستشوی بهداشتی را انتخاب کنید. در حالت شستشوی بهداشتی دمای آب تا 70 درجه بالا میرود و این امر باعث تمیز کردن عمیق تر و از بین بردن بهتر باکتری ها و میکروب های موجود بر روی ظروف ها میشود. از این پس با ظرفشویی 5010 سامسونگ میتوانید از داشتن ظروف های بهداشتی آسوده خاطر باشید.

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل 5010

شستشوی 60 دقیقه ای و صرفه جویی در زمان

60 دقیقه کافی است برای اینکه ظروف های شما به طور کامل شستشو داده شوند. زمانی که شما میخواهید دسترسی سریع تری به ظروف ها و اقلام مورد نیاز خود داشته باشید میتوانید از حالت شستشوی 60 دقیقه ای استفاده کنید تا اقلام و ظروف ها در مدت زمان کمی شستشو داده شده و خشک شوند و شما نیز دسترسی سریع تری به آنها پیدا کنید.

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل 5010

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه