یخچال سامسونگ ساید بای ساید Z1

,
5/5

ظرفیت یخچال : 28 فوت

نوع موتور : اینورتر

برفک : ندارد

یخساز : دارد

آبریز : دارد

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

20,600,000 تومان

یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید Z1

یخچال سامسونگ ساید بای ساید Z1، یکی از پر طرفدارترین ساید بای ساید های سامسونگ در سال های اخیر به شمار میرود که از استایل زیبایی برخودار است و کمترین میزان نویز را از خود تولید میکند. ساید بای ساید Z1 برای سلیقه های خاص ترسیم شده است. این یخچال فریزر سامسونگ بسیار زیبا و مدرن طراحی شده و با ظاهر یکپارچه ای که دارد یک محیط آشپزخانه ی مرتب را برای شما فراهم می آورد.

یخچال فریزر سامسونگ ساید بای ساید Z1

درب مسطح و شفاف

کمترین شکاف موجود در بین درب ها سبب شده تا شفافیت و جذابیت یخچال سامسونگ Z1 دو چندان شود. این شکاف کمک میکند که باز کردن درب آسان تر شود و دسترسی به داخل یخچال را نیز سریع تر کند.

درب مسطح و شفاف یخچال سامسونگ ساید بای ساید Z1

جلوگیری از اتلاف انرژی

برای دسترسی به نوشیدنی ها دیگر نیاز نیست که درب اصلی یخچال را باز کنید و باعث هدر رفتن انرژی و اتلاف هوای سرد داخل یخچال شوید. شما اکنون با کشیدن و گرفتن نوار جعبه ی طراحی شده بر روی درب یخچال می توانید به نوشیدنی و میان وعده های خود دسترسی سریع تری پیدا کنید و از هدر رفتن و اتلاف انرژی و هوای سرد اخل یخچال جلوگیری کنید.

درب مسطح و شفاف یخچال سامسونگ Z1

ظرفیت

یخچال سامسونگ مدل Z1 از ظرفیت بالایی برای ذخیره سازی و نگهداری از مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات برخوردار است. یخچال Z1 می تواند شما را از داشتن یخچالی با فضای ذخیره سازی بالا آسوده خاطر کند.

ظرفیت یخچال سامسونگ ساید بای ساید Z1

کشو های بزرگ یخچال و فریزر

کشوهای بزرگ طراحی شده یخچال و فریزر Z1 به شما این امکان را می دهد که حجم بالایی از مواد غذایی و میوه ها را در خود ذخیره سازی کند. قسمت ذخیره سازی میوه جات و مواد غذایی به صورت مجزا و جدا از هم طراحی شده اند تا از مخلوط و قاطی شدن اقلام کوچک جلوگیری کند.

کشو های بزرگ یخچال سامسونگ ساید بای ساید Z1

فضایی برای ذخیره سازی اقلام کوچک

Deli Box قسمتی ویژه و جذاب برای ذخیره سازی مواد غذایی بسته بندی شده است به طوریکه شما می توانید اقلام هایی نظیر تن ماهی و کنسروها را در آن ذخیره سازی کنید. Big Top Guard نیز فضای اندکی را برای ذخیره سازی اقلام کوچک در قسمت فریزر به وجود آورده است.

فضایی برای ذخیره سازی اقلام کوچک در یخچال سامسونگ ساید بای ساید Z1

فناوری No-Frost

ساید بای ساید Z1 از فناوری No Frost (بدونِ یخ زدگی) بهره برده است به طوریکه بدونِ ایجاد یخ زدگی از میوه و اقلام موجود در داخل یخچال نگهداری میکند و از خراب شدن آنها جلوگیری میکند.

فناوری No-Frost یخچال سامسونگ ساید بای ساید Z1

LED

LED قرار داده شده فضای داخل یخچال را روشن می کند و باعث می شود به اقلام ها دسترسی سریع تری پیدا کنید.

LED یخچال ساسمونگ ساید بای ساید Z1

هوای چند جریانه 

هوای خنک کننده در هر سطح قفسه جریان می یابد تا دمای داخل یخچال را بهینه و مطلوب کرده و عمر میوه جات، سبزیجات و مواد غذایی را طولانی تر کند.

محصولات مشابه